گزینه اول نیمکت یونایتد مشخص شد

برندان راجرز، سرمربی موفق لسترسیتی به گزینه اول مدیران باشگاه&#۱۶۰; منچستریونایتد تبدیل شده است....

به گزارش "ورزش سه"، هیئت مدیره منچستریونایتد تصمیم گرفته تا برای گزینه ای جایگزینی اوله گونار سولسشر، سرمربی فعلی منچستریونایتد پیدا کرده و در نهایت این سرمربی قطع همکاری کند.  نتایج سولسشر مدنظر باشگاه نبوده و سبک بازی این تیم در فصل اخیر نیز نظر کسی را به خود جلب نکرده است. آنها در آخرین جمع بندی خود به این نتیجه رسیده اند که پس از شکست های تلخ مقابل لیورپول و منچسترسیتی، زمان تغییر سرمربی فرا رسیده و دیگر امکان همکاری با کادر فنی فعلی وجود ندارد.

منچستر ایونینگ نیوز امروز با انتشار گزارشی مدعی شد مدیران یونایتد برنامه ریزی و تحرکات خود برای یافتن جانشین سولسشر را آغاز کرده اند و برندان راجرز، سرمربی لسترسیتی نامزد نهایی مورد نظر محسوب می شود. البته هنوز مشخص نیست که باشگاه چه زمانی قصد اخراج سولسشر را دارد، زیرا آنها در حال بررسی زمان ورود گزینه جایگزین و شرایط توافق با برندان راجر هستند.

در واقع مشکل اصلی اینجاست که برندان راجرز ۴۸ ساله تا ژوئن سال ۲۰۲۳ با لستر قرارداد دارد و یونایتد باید بر مبلغی به لسترسیتی برای توافق با برندان راجرز پرداخت کند. اما این همه ضرر یونایتد نیست و آنها باید غرامت اخراج سولسشر را نیز بپردازد. این سرمربی نروژی در ماه جولای امسال قراردادی سه ساله با یونایتد امضا کرد و قطع همکاری با او خیلی هم آسان نیست.

اما حالا مدیران یونایتد در مورد دو مسئله مهم به توافق رسیده اند؛ دلیلی به ادامه همکاری با اوله گونار سولسشر وجود ندارد و علیرغم مطرح شدن نام هایی چون زین الدین زیدان و مائوریسیو پوچتینو، گزینه اول آنها برندان راجرز خواهد بود.

تگ ها


اوله گونار سولسشر براندون راجرز منچستر یونایتد لستر سیتی