گزینه جانشینی توخل در PSG کیست؟

ممکن است به زودی شاهد برکناری توماس توخل، سرمربی ۴۷ ساله و آلمانی پاری سن ژرمن باشیم....

به گزارش "ورزش سه"، فصل برای پاری سن ژرمن خوب آغاز نشده و این تیم در اولین هفته لیگ قهرمانان و در پاریس با نتیجه ۱-۲ مغلوب منچستریونایتد شد. اگرچه پاری سن ژرمن فصل گذشته برای اولین بار در تاریخ به فینال لیگ قهرمان رسید و در عرصه داخلی نیز عملکرد موفقی داشت، اما نشریه اکیپ از احتمال تغییر در کادر فنی این تیم خبر داده است.

طبق ادعای LE۱۰SPORT، از همان ابتدای فصل مشخص شد رابطه چندان خوبی بین توماس توخل و مدیران باشگاه برقرار نیست و اعتراض این سرمربی به عملکرد مدیران پاری سن ژرمن در بازار نقل و انتقالات به سرعت با واکنش لئوناردو همراه شد. قرارداد توماس توخل تابستان سال آینده با باشگاه فرانسوی به اتمام می رسد و بعید است مدیران پاری سن ژرمن تمایلی به ادامه این همکاری داشته باشند.

اما نشریه اکیپ به معرفی گزینه های احتمالی جانشینی نیز پرداخته است. در حال حاضر مکس آلگری جدی ترین نامزد حضور روی نیمکت پاری سن ژرمن محسوب می شود. سرمربی ایتالیایی بعد از ترک یوونتوس در تابستان سال گذشته هنوز سمت هدایت تیمی را بر عهده نگرفته و می تواند به زودی راهی پاریس شود. مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی سابق تاتنهام نیز تبدیل به دومین گزینه پاری سن ژرمن شده است. او نیز بعد از جدایی از اسپرز هنوز با تیمی به توافق نرسیده است. اما نام سرمربیانی چون تیاگو موتا و لوران بلان نیز برای هدایت پاری سن ژرمن مطرح شده است. به نظر می رسد اگر روند نتایج پرفراز و نشیب باشگاه متمول فرانسوی ادامه یابد، به زودی شاهد تغییر روی نیمکت پاری سن ژرمن باشیم.

تگ ها


ماسیمیلیانو آلگری پاری سن ژرمن فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال