گزینه جانشینی سعادتمند در هیات مدیره استقلال مشخص شد

پس از برکناری سعادتمند از مدیریت استقلال، وی از حضور در هیات مدیره این باشگاه نیز خودداری کرد و احتمال این که به زودی جانشین وی معرفی شود وجود دارد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، بعد از آنکه هیات مدیره استقلال تشخیص داد احمد سعادتمند را از مدیریت این باشگاه کنار بگذارد، مدیر معزول آبی‌ها نیز حاضر به ادامه همکاری در هیات مدیر ه این باشگاه نشد تا هیات مدیره استقلال با ۴ عضو به کار خود ادامه داده و دارای یک صندلی خالی باشد.

اسماعیل خلیل زاده رییس و هادی زبده شیرکوهی به همراه حجت نظری و مهدی عبدیان، اعضای این هیات مدیره چهار نفره را تشکیل می‌دهند که بعد از کنار گذاشتن سعادتمند به کار خود در این باشگاه ادامه دادند.

هیات مدیره استقلال برای تکمیل شدن یک عضو جدید نیاز دارد و به همین منظور گفته می‌شود «علی نامداری» اصلی‌ترین گزینه برای تصاحب صندلی پنجم هیات مدیره آبی‌ها می‌باشد.

علی نامداری همان هوادار متمولی است که در ماه‌های اخیر بارها برای استقلال دست به جیب شد و با توجه به تمکن مالی توانست بسیاری از مشکلات پیش روی آبی‌ها را از پیش روی این باشگاه بردارد.

بعد از انتخاب پنجمین عضو، این هیات مدیره مدیر منتخب خودش را که می‌تواند خارج از اعضا باشد برای مدیرعاملی انتخاب و به جهت تایید نهایی به وزارت ورزش و جوانان (مجمع باشگاه) معرفی خواهد کرد.

استقلال تنها تیم از ۱۶ تیم حاضر در لیگ برتر است که بدون داشتن مدیرعامل به این مسابقات رسید.

بیشتر بخوانید:

استقلال با دست‌های بسته و خالی به لیگ بیستم رسید

برخی از مدیران به استقلال می‌آیند تا در جامعه شناخته شوند

 

 

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران هیات مدیره استقلال لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال