گزینه خرید پرسپولیس جدی شد؟/ یک تیر و دو نشان

به گزارش مدال به نقل از بانک ورزش،شاید تا پیش از بازی با الهلال عربستان خیلی از پرسپولیسی ها فکر می کردند محرومیت مهدی طارمی چیز چندان مهمی نیست و با توجه به حضور گادوین منشا در ترکیب این تیم، سرخپوشان می توانند چهار ماه پیش رو را بدون آقای گل بوشهری شان سر کنند ......

به گزارش مدال به نقل از بانک ورزش، شاید تا پیش از بازی با الهلال عربستان خیلی از پرسپولیسی ها فکر می کردند محرومیت مهدی طارمی چیز چندان مهمی نیست و با توجه به حضور گادوین منشا در ترکیب این تیم، سرخپوشان می توانند چهار ماه پیش رو را بدون آقای گل بوشهری شان سر کنند. با این وجود نمایش خط حمله پرسپولیس در این دیدار همه معادلات را عوض کرد. البته که سرخپوشان در این بازی در فاز تهاجمی عملکرد درخشانی نداشتند و توپ خاصی هم به منشا نرسید، اما واقعا غیبت طارمی هم موثر بود و به چشم می آمد. طارمی در پرس فردی، تملک توپ، پیشروی با آن و گرفتن خطا مهارت زیادی دارد و این مسایل به تیم کمک می کند. به علاوه منشا چه در بازی با گسترش و چه مقابل پیکان هم عملکرد خوبی نداشت و حالا سرخ ها بیش از پیش نگران روزهای بدون طارمی هستند. در چنین شرایطی شاید بتوان شایعه ای را که قبلا به صورت سرسری مطرح می شد، جدی تر بازبینی کرد؛ حضور اشکان دژاگه در پرسپولیس!
اگرچه فدراسیون جهانی فوتبال باشگاه پرسپولیس را از جذب بازیکن در دو پنجره نقل وانتقالاتی محروم کرده، اما با اعلام مهدی تاج سرخپوشان تا آذرماه و فرا رسیدن پنجره زمستانی قادر به جذب بازیکن آزاد خواهند بود. دژاگه در حال حاضر بازیکن آزاد محسوب می شود و مدتهاست که در تیم باشگاهی خاصی به میدان نرفته. همیشه شایعاتی در مورد حضور این بازیکن در لیگ باشگاهی ایران و به خصوص باشگاه پرسپولیس بر سر زبان ها بوده و حتی برخی اخبار غیررسمی از علاقه اشکان به قرمزهای پایتخت حکایت داشته، با این وجود به دلایل مختلف مذاکرات هرگز جنبه جدی پیدا نمی کرد. حالا اما وضع عوض شده و پرسپولیس فقط سه ماه فرصت دارد شرایط خودش را از نظر مهره و نیروی انسانی تا یک سال آینده بیمه کند. در این شرایط واضح است که اشکان دژاگه می تواند یکی از مهم ترین هدف های سرخپوشان باشد. انتقال او علاوه بر کمک فنی به پرسپولیس، می تواند یک شوک روحی مناسب هم برای قرمزها باشد و ماجرای آن محرومیت های کذایی را تا حدی تحت الشعاع قرار بدهد. البته اصلا باید دید دژاگه در شرایط فعلی به حضور در لیگ ایران فکر می کند یا نه؟

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال