گزینه دوم رئال برای تقویت خط حمله؛ مهاجمی از انگلیس

موندو می‌گوید رئال مادرید در صورت ناکامی در جذب ارلینگ هالند، برای جذب هری کین از تاتنهام تلاش خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه،گفته می شود که رئال مادرید در تابستان به شکل جدی شرایط جذب یک مهاجم بزرگ را دنبال می کند. بر اساس ادعای نشریات اسپانیایی ارلینگ هالند، ستاره نروژی دورتموند، اصلی‌ترین گزینه سران لوس بلانکوس برای تقویت خط حمله محسوب می شود.

از طرف دیگر گفته می‌شود به دلیل اینکه تنها چند ماه از حضور هالند در دورتموند گذشته، جذب او از این تیم آلمانی کمی دشوار خواهد بود بنابراین رئال مادرید باید به دنبال یک گزینه جانشین در صورت ناکامی در جذب مهاجم نروژی زنبورها باشد.

منبع کاتالانی موندو اما گزارش داده هری کین به گزینه دوم کهکشانی ها در صورت موفق نشدن در جذب هالند تبدیل شده است. مهاجم ۲۶ ساله انگلیسی تا سال ۲۰۲۴ با باشگاه تاتنهام قرارداد دارد. با این حال گفته می‌شود که هری کین برای کسب افتخارات فردی و تیمی ساز جدایی کوک کرده است. از طرف دیگر منچستر یونایتد و یوونتوس دو تیم دیگری هستند که احتمالاً رئال باید برای جذب کین با آنها رقابت خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:
ستاره سابق اینتر: جذب مسی غیرممکن نیست 
انتخاب سخت بارسلونا؛ لائوتارو یا نیمار؟+ عکس 

کریستیانو رونالدو درهای بازگشت به رئال را باز گذاشته 

تگ ها


ارلینگ هالند فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات هری کین Erling Håland بورسیا دورتموند تاتنهام رئال مادرید لالیگا لیگ برتر Bundesliga فوتبال