گزینه سابق مربیگری در استقلال، به همدان می‌رود؟

مدیران پاس همدان برای انتخاب سکاندار فصل آینده تیم خود به دنبال مدافع سابق استقلال هستند....

به گزارش "ورزش سه" پس از شکست در دیدار مرحله پلی‌آف صعود به لیگ یک، مدیران پاس همدان احمد جمشیدیان سرمربی این تیم را از کار خود برکنار کردند و مذاکرات خود برای فصل جدید و انتخاب سرمربی جدید را آغاز کردند؛ هدف مدیران پاس، صعود مستقیم به رقابت‌های لیگ یک است و آن‌ها درصدد آن هستند تا بتوانند مربی باتجربه را برای فصل آینده خود به خدمت گیرند. سیامک فراهانی سرمربی سابق داماش گیلان، جهانبخش جعفری سرمربی سابق نفت امیدیه و مهدی پاشازاده سرمربی فصل گذشته شاهین شهرداری بوشهر که جزو گزینه‌های هدایت استقلال نیز بود، سه گزینه مطرح شده از سوی مدیران باشگاه پاس هستند.

در این میان گویا مذاکرات با مهدی پاشازاده به صورت جدی‌تری دنبال شده است؛ مدافع سابق استقلال بیشترین تجربه صعود با تیم های لیگ دویی را در کارنامه دارد و وی با تیم هایی نظیر گسترش فولاد سهند، گاز فجر جم، آلومینیوم اراک و شاهین بوشهر تجربه صعود به لیگ یک را در کارنامه دارد.

پاشازاده که در اوایل فصل گذشته نیز سکان هدایت شهرداری ماهشهر را در لیگ دو در اختیار داشت و سپس سرمربی سپیدرود در لیگ یک شد و سرانجام در انتهای فصل، سرمربیگری شاهین شهرداری بوشهر را به عهده گرفت، باید دید آیا جانشین یک سرمربی استقلالی دیگر خواهد شد و چالش جدیدی را در رقابت‌های لیگ دو تجربه می‌کند یا خیر؟

تگ ها


مهدی پاشازاده دسته یک پاس همدان