گزینه سرمربیگری پرسپولیس: رفتار پرسپولیسی‌ها خوب نبود

آندره پانادیچ گفت: ماجرای من و پرسپولیس به رقم قرارداد نرسید و منتفی شد....

آندره پانادیچ گفت: ماجرای من و پرسپولیس به رقم قرارداد نرسید و منتفی شد.

 یکی از گزینه های سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از رفتار مسئولین این باشگاه گفت: کاملا مشخص بود که آنها برای حضور گزینه دیگری برنامه ریزی کرده اند و اصلا ماجرای ما به رقم قرارداد نرسید.

به گزارش مدال، آندره پانادیچ دستیار سابق برانکو ایوانکوویچ یکی از گزینه‌های سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس پیش از انتخاب گابریل کالدرون بود.

این مربی که چند ماه پیش هدایت تیم «ان کی کرشکو» اسلوونی را بر عهده گرفته بود، در مورد پیشنهاد سرمربیگری پرسپولیس گفت: من حاضر بودم تا به استانبول بروم. حتی به فرودگاه هم رفتم و در اتاق انتظار برای پرواز بودم اما رفتار چندان مناسبی را از سوی مسئولان پرسپولیس ندیدم.

وی افزود: کاملاً مشخص بود که آنها برای یک گزینه دیگر برنامه ریزی کرده‌اند و به همین خاطر به استانبول نرفتم. برای بار دوم هم که برای من بلیت ارسال کردند، بلیت پرواز ساعت ۲۰:۱۵ به استانبول، ساعت ۲۰:۲۰ از سوی مسئولان پرسپولیس به دست من رسید که واقعاً جالب بود.

این مربی کروات در مورد اینکه گفته می‌شود حضور وی در پرسپولیس به خاطر قیمت بالای پیشنهادی این مربی لغو شده است، گفت: این یک دروغ بزرگ است. ماجرای من و پرسپولیس اصلاً به قیمت دادن نرسید. چرا که مشخص بود مسئولان پرسپولیس برنامه خودشان را داشتند.

آندره پانادیچ اضافه کرد: من امیدوارم بودم که بتوانم به پرسپولیس کمک کنم و همچنین برنامه‌های خوبی را تدوین کرده بودم. من پرسپولیس را همیشه دوست دارم و برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم.

اخبار مرتبط:

عملیات مخفیانه کالدرون در شهید کاظمی

 

تگ ها


گزینه سرمربی پرسپولیس آندره پانادیچ مدیران باشگاه پرسپولیس گابریل کالدرون نقل و انتقالات