گزینه عجیب آنچلوتی برای جانشینی راموس و واران

کارلو آنچلوتی سرمربی رئال قصد داشت داوید لوئیز مدافع سابق پی اس جی، چلسی و آرسنال را در انتقالات تابستانی جذب کند....

به گزارش "ورزش سه"، تابستان امسال رئال دو مدافع ثابت و اصلی خود یعنی سرخیو راموس و رافا واران را از دست داد. راموس پس از ۱۶ سال و به دلیل اختلاف بر سر تمدید قرارداد از رئال جدا شد و به پی اس جی رفت. واران نیز پس از ۱۰ فصل و در حالی که یک سال از قراردادش باقیمانده بود، به منچستریونایتد ملحق شد.

رئال پیش از جدایی این دو بازیکن، کار انتقال داوید آلابا را تمام کرده بود و در نهایت کارلو آنچلوتی سرمربی رئال ترجیح داد روی ناچو و ادر میلیتائو به عنوان مدافعان میانی حساب کند و خسوس وایه خو را نیز برگرداندند.

طبق ادعای گلوبواسپورته برزیل، کارلو آنچلوتی از سران رئال خواسته بود تا داوید لوئیز که پس از جدایی از آرسنال بازیکن آزاد بود را به خدمت بگیرند. او زمانی که مربی پی اس جی بود، سابقه کار با لوئیز را داشت. گویا کارلتو شخصا نیز با مدافع برزیلی تماس گرفته بود.

مشکل اینجا بود که رئال محدودیت جذب بازیکن غیر اتحادیه اروپا داشت و برای جذب لوئیز، باید یکی از برزیلی های رئال(میلیتائو، رودریگو و وینسیوس) این تیم را ترک می کردند.

لوئیز در نهایت چند روز پیش به فلامینگو پیوست و از این پس فوتبالش را در برزیل ادامه خواهد داد. او از اورتون، وستهام، لاتزیو، بنفیکا، مارسی و لیل هم پیشنهاد داشت.

تگ ها


سرخیو راموس تیم ملی فرانسه پاری سن ژرمن دیوید لوئیز رافائل وارانه فوتبال جهان آرسنال رئال مادرید لیگ برتر لالیگا فوتبال