گزینه مدنظر سعادتمند برای سرمربیگری که بود؟

به نظر می رسد آن گزینه ای که سعادتمند از بردن نامش امتناع کرد، همان الکس نوری باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دیشب احمد سعادتمند در گفتگویی که با هواداران استقلال داشت، صحبت های مهمی را مطرح کرد. از ارائه پیشنهاد به استراماچونی گرفته تا دلایل منتفی شدن بازگشت سرمربی ایتالیایی به نیمکت استقلال و حاشیه های تیم در قطر.


اما شاید مهمترین بخش صحبت های سعادتمند، مربوط به انتخاب سرمربی آینده این تیم بود. جایی که مدیرعامل استقلال بیان کرد که صحبت ها برای انتخاب سرمربی آبی پوشان انجام شده و طی یکی دو روز آینده، اعضای هیئت مدیره در مورد این فرد به تفاهم خواهند رسید.


در حال حاضر تنها گزینه اصلی و مهمی که نامش حول و حوش باشگاه می چرخد، همان سرمربی ایرانی آلمانی است. گزینه مدنظر سعادتمند که از بردن نام وی خودداری کرد، قطعا الکساندر نوری، سرمربی ایرانی آلمانی است که ظاهرا تمام اعضای هیئت مدیره باشگاه نیز بر سر انتخاب وی به تفاهم رسیده اند.


اما تنها مشکلی که تا به امروز مانع از ثبت قرارداد استقلال با نوری شده، یک سری اختلافات است که تاکنون میان دو طرف پا بر جا مانده و در صورتی که این مشکلات حل شود، نوری را در فصل آینده بر روی نیمکت استقلال خواهیم دید.


در واقع الکس نوری در حال حاضر آخرین گزینه و آخرین تلاش سعادتمند برای حضور یک سرمربی خارجی بر روی نیمکت استقلال است که با توجه به اصالت ایرانی بودن نوری، سازمان لیگ نیز مخالفتی با حضور این سرمربی در ایران ندارد تنها بحث اصلی بر روی نوع قراردادی است که باید با نوری بسته شود.


نوری که سابقه حضور بر روی نیمکت تیم های وردربرمن، هرتابرلین و اینگول اشتات را در کارنامه دارد، از پدری ایرانی متولد شده و به زبان فارسی نیز تسلط دارد از این رو سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال مشکلی با حضور این سرمربی در ایران ندارد.

بیشتر بخوانید:

سعادتمند: تا دو روز دیگر سرمربی استقلال انتخاب می شود

افشاگری سعادتمند از شب زنده داری و قلیان کشی در قطر!

 

 

تگ ها


احمد سعادتمند الکساندر نوری آندره آ استراماچونی اینگول اشتات استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال