گزینه مد نظر لیورپول و یوونتوس فروشی نیست

یوونتوس و لیورپول برای خرید بازیکنی در رقابت هستند که مدیران باشگاه او علاقه‌ای به فروش او ندارند....

مسئولان باشگاه‌های یوونتوس و لیورپول برای خرید بازیکنی در حال رقابت با یکدیگر هستند که مدیران باشگاهش علاقه‌ای به فروش او ندارند.

به گزارش مدال؛ «فدریکو کیه‌زا» که سال گذشته در آستانه جدایی از فیورنتینا قرار داشت، با مخالفت صریح باشگاه در فیورنتینا ماندنی شد. «روکو کومیسو»، مالک باشگاه فیورنتینا اعلام کرده است که او را با 100 میلیون یورو هم نمی‌فروشد. او درباره کیه‌زا گفت: «هرگز اشتباهی که درباره روبرتو باجو کردم را با فدریکو تکرار نمی‌کنم. او بهترین بازیکنی است که تا حالا دیده‌ام اما به خاطر پول او را از دست دادیم. من نگران جدایی او نیستم چرا که قهرمان ما است و بسیار بیشتر از 100 میلیون یورو می ارزد.»

باشگاه چلسی نیز به جذب کیه‌زا علاقمند است و لیورپول هم برای جذب او حاضر به وارد کردن بازیکن به معامله خواهد بود. اما یوونتوس شانس بیشتری دارد چرا که آنها رابطه خوبی با بنفش‌ها دارند و پیش از این بازیکنانی مثل برناردسکی و کوادرادو را از فیورنتینا خریده‌اند.

فرزند اسطوره فیورنتینا، انریکو کیه‌زا، سابقه پوشیدن پیراهن ایتالیا را دارد اما اگر حرف‌های مالک فیورنتینا حقیقت داشته باشد، او در فلورانس ماندنی خواهد بود. انریکو در 100 بازی برای بنفش‌های فلورانس 15 گل و 19 پاس گل از خود به جا گذاشت.

بیشتر بخوانید:

مدافع تیم ملی ترکیه به یوونتوس پیوست

تگ ها


فدریکو کیه‌زا فیورنتینا سری آ اخبار نقل و انتقالات فدریکو کیزا فیورنتینا سری آ لیگ برتر فوتبال