گزینه مورد علاقه آرتتا برای تقویت خط حمله آرسنال

به نظر می‌رسد که میکل آرتتا برای تقویت خط حمله تیمش به جذب ممفیس دیپای از لیون علاقه‌مند است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لغو کامل رقابت‌های لیگ یک فرانسه باعث شد باشگاه لیون بعد از مدت‌ها از حضور در رقابت‌های اروپایی باز بماند؛ موضوعی که می تواند منجر به جدایی برخی از ستاره های این تیم شود که دیپای یکی از آنهاست.

مهاجم ملی‌پوش هلندی لیون تنها یک سال دیگر با باشگاه فرانسوی قرارداد دارد. از طرفی اخیراً مدیرعامل باشگاه لیون نیز اعلام کرد قصد دارد در صورت دریافت پیشنهاد مناسب این تیم را ترک کند.

در هفته های اخیر صحبت های زیادی در رابطه با علاقه میلان به جذب این ستاره هلندی مطرح شد اما حالا به نظر می رسد که مهاجم صرب رئال مادرید یعنی لوکا یوویچ به گزینه اصلی روسونری تبدیل شده است.


حالا اما به نظر می رسد که آرسنال جدیدترین مشتری ممفیس دیپای به حساب می آید. بر اساس ادعای le۱۰sport میکل آرتتا علاقه زیادی به سبک بازی مهاجم هلندی دارد و قصد دارد این بازیکن را برای تقویت خط حمله تیمش به خدمت بگیرد. از طرفی احتمال جدایی پیر امریک اوبامیانگ و الکساندر لاکازت، نیاز آرسنال را برای جذب یک مهاجم سطح بالا افزایش خواهد داد.

بیشتر بخوانید:
واکنش جالب آرتتا به انتقادات از ستاره آلمانی آرسنال
بوسکتس: قهرمانی برای بارسلونا سخت شد
ستایش سولسشر از پدیده ۱۸ساله منچستریونایتد 

تگ ها


مایکل آرتتا لیون ممفیس دیپای فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات ممفیس دپای آرسنال لیون لوشامپیونه فرانسه لیگ برتر فوتبال