گزینه میلان برای جانشینی چالهان‌اوغلو مشخص شد

میلان برای جانشینی هاکان چالهان اوغلو به صورت جدی روی جذب فیلیپ کوتینیو فکر می کند....

به گزارش "ورزش سه"، ستاره برزیلی فصل گذشته را دائماً با مصدومیت دست و پنجه نرم کرد و آسیب دیدگی او از ناحیه زانو باعث شد که نتواند بازی های زیادی در ترکیب بارسا انجام دهد. روزهای کابوس وار او در نوکمپ همچنان ادامه دارد. این در حالی است که بارسلونا هزینه زیادی برای جذب این بازیکن از لیورپول صرف کرده بود اما کوتینیو هیچ گاه نتوانست انتظارات این تیم و هوادارانش را برآورده کند.

کوتینیو نیم فصل دوم فصل گذشته را کاملا از دست داد ولی این روزها آخرین مراحل ریکاوری اش را پشت سر می گذارد. بارسلونا که با مشکلات اقتصادی دست به گریبان است، فروش یا انتقال قرضی کوتینیو را مد نظر دارد.

دو روز پیش بحث انتقال او به میلان مطرح شد و طبق ادعای توتواسپورت، این احتمال حالا جدی تر شده است.

میلان روی جذب دو هافبک تمرکز کرده و در نهایت یکی را به خدمت خواهد گرفت. اولی خامس رودریگز ستاره کلمبیایی اورتون است و دومی فیلیپ کوتینیو. در روزهایی که به نظر شانس جذب خامس اندک شده، میلانی ها روی کوتینیو بیش از گذشته تمرکز کرده اند.

طبق همین گزارش، کوتینیو فعلا جدی ترین گزینه جانشینی هاکان چالهان اوغلو است، بازیکنی که با پایان قراردادش میلان را به مقصد اینتر ترک کرد. کوتینیو تا ۲۰۲۳ با بارسا قرارداد دارد و رقم انتقالش بین ۵۰ تا ۶۰ میلیون یورو خواهد بود.

تگ ها


خامس رودریگز آث میلان فیلیپ کوتینیو اورتون بارسلونا