۴+۲ گزینه نیمکت گل گهر روی میز هیات مدیره

گل گهر در یک عملیات مهیج توانست با انجام بازی های خوب در شش مسابقه آخر با کسب ۱۴ امتیاز در رده دهم جدول قرا گرفته و یک فصل دیگر در لیگ برتر بماند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، با پایان یافتن رقابت های لیگ برتر ، گل گهر که قصد دارد فصل آینده را بهتر از اولین سال حضورش در لیگ برتر نتیجه بگیرد شاید روی نیمکتش تغییراتی را به وجود بیاورد. امروز این خبر در رسانه های نزدیک به باشگاه گل گهر منتشر شد که تکلیف سرمربی این تیم برای فصل جدید هنوز مشخص نیست و همه چیز به جلس هیات مدیر باشگاه بستگی دارد.


براساس این گزارش در حال حاضر ۵ گزینه برای نیمکت این تیم بری فصل آینده وجود دارد که هیات مدیره در حال بررسی آن ها است. مجیدجلالی که از نیمه های فصل گذشته به گل گهر پیوست و در هفته های پایانی با اضافه شدن مجتبی سرآسیایی تیم را در لیگ برتر حفظ کرد یکی از گزینه ها است اما تنها گزینه نیمکت سیرجانی ها نیست.


مهدی تارتار که در دو سه فصل اخیر با تیم های جنوبی نتایج خوبی گرفته ، بعد از پارس جنوبی و نفت مسجدسلیمان ممکن است هدایت گل گهر را به عهده بگیرد. رضا مهاجری سرمربی فصل گذشته نساجی که بعد از کناره گیری به خاطر بیماری از این تیم ، چند روی هدایت ماشین سازی را به عهده داشت در هفته های پایانی حتی به سرمربیگری گل گهر نزدیک شد اما بازگشت جلالی باعث شد این اتفاق رخ نداد. مهاجری هم گفته می شود سومین گزینه این باشگاه است.


مجتبی حسینی که با مس کرمان تا آستانه حضور در لیگ برتر آمد بعد از موفقیت در لیگ یک یکی دیگر از گزینه های تیم گل گهر برای فصل آینده است. اما پنجمین گزینه گل گهری ها محمودفکری سرمربی فعلی نساجی است هرچند فکری با توجه به نتایج خوبی که با نساجی گرفته شاید در میان گزینه های دیگر کمترین احتمال را برای حضور در سیرجان داشته باشد. هرچند در نقل و انتقالات فوتبال ایران هر اتفاقی ممکن است.

بیشتر بخوانید:

دور برگشت؛ نساجی سوم شد گل گهر ششم

جلالی و یک دستیار مطمئن در سیرجان!

 

 

تگ ها


گل گهرسیرجان فوتبال ایران گل گهر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال