گزینه های احتمالی برای جانشینی سرمربی پاری سن ژرمن

مالکان قطری PSG هفت سرمربی را زیر نظر گرفتهاند تا در صورت عدم کسب نتایج دلخواه با سرمربی فعلیشان، یکی از آنها را جانشین وی کنند ......

مالکان قطری PSG هفت سرمربی را زیر نظر گرفته‌اند تا در صورت عدم کسب نتایج دلخواه با سرمربی فعلی‌شان، یکی از آنها را جانشین وی کنند.

اونای امری ممکن است تا پایان فصل جاری بیشتر نتواند به کارش در پاری‌سن‌ژرمن ادامه دهد.

با وجود اختلاف 9 امتیازی میان PSG و موناکو رده دومی در جدول رده‌بندی لوشامپیونه و قهرمانی محتمل پاریسی‌ها در این فصل از لیگ دسته اول فوتبال فرانسه، موقعیت شغلی امری باز هم در معرض خطر قرار دارد، چرا که چیزی جز کسب نتایج قابل قبول در لیگ قهرمانان اروپا نمی‌تواند نظر کارفرمایان قطری او را جلب کند و با توجه به قرعه سختی که در اولین مرحله حذفی این رقابت‌ها نصیب غول‌های پاریس شده، احتمال ناکامی این تیم و متعاقب آن برکناری امری وجود دارد.

از این رو نشریه آس به گمانه‌زنی در خصوص جانشینان احتمالی امری که مردانش در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان با رئال مادرید روبه‌رو شده‌اند، پرداخته است و از هفت نفر به‌عنوان گزینه‌های هدایت PSG در فصل آینده نام برده است که یکی از آنها سرمربی سابق این تیم کارلو آنچلوتی است، کسی که در ابتدای فصل جاری از بایرن مونیخ اخراج شد و الان بیکار است.

دیه‌گو سیمئونه آرژانتینی، سرمربی اتلتیکومادرید، لوئیس انریکه، سرمربی اسپانیایی فصل گذشته بارسلونا که الان بیکار است، ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی منچستریونایتد، آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی که شایعه اخراج احتمالی‌اش به گوش می‌رسد، آندره ویلاش بواش، سرمربی پرتغالی تیم فوتبال شانگهای SIPG چین و مائوریسیو پوچتینو، سرمربی آرژانتینی تاتنهام دیگر گزینه‌های احتمالی جانشینی اونای امری هستند.

تگ ها


اخبار روز پاری سن ژرمن فوتبال