گزینه‌های جانشینی الگری روی نیمکت یوونتوس

سران یوونتوس در حال بررسی گزینه‌های جانشینی الگری هستند...

نام‌های زیادی به عنوان جانشین احتمالی مکس آلگری در یوونتوس مطرح شده اند.

به گزارش مدال، عصر امروز باشگاه یوونتوس رسما اعلام کرد دیگر فصل بعد با مکس الگری همکاری نخواهد کرد و حالا از گزینه هایی متعدد به عنوان سرمربی فصل بعد بیانکونری نام برده می شود.

اسکای اسپورتس مدعی شد دیدیه دشان، مائوریتسیو پوچتینو و سیمونه اینزاگی، سه گزینه اصلی برای تصدی پست هدایت یوونتوس برای فصل بعد هستند اما در این میان نام هایی چون آنتونیو کونته و حتی ژوزه مورینیو نیز به عنوان سرمربی احتمالی یووه مطرح شده‌اند.

پوچتینو چندی قبل احتمال جدایی از تاتنهام را رد نکرد و اذعان داشت شاید حالا و بعد از فینال لیگ قهرمانان، بهترین زمان برای حضور در تیمی دیگر فرا رسیده باشد. دیدیه دشان نیز در روزهای اخیر اظهارنظر خاصی در مورد جدایی از تیم ملی فرانسه نکرده، اما سابقه درخشان وی در تورین نام او را نیز در بین نامزدها قرار داده است.

سیمئونه اینزاگی که چند روز قبل موفق شد با لاتزیو کوپا ایتالیا را فتح کند، شانس کمتری نسبت به دیگر نامزدها دارد و علیرغم اخبار فراوان در مورد توافق آنتونیو کونته با اینتر، همه چیز شفاهی بوده و هنوز قراردادی رسمی بین طرفین منعقد نشده است.

اضافه شدن نام ژوزه مورینیو به این لیست با توجه به رابطه نه چندان خوب او با هواداران یوونتوس و حواشی فصل قبل دیدار منچستریونایتد برابر بیانکونری در تورین، کمی عجیب به نظر می‌رسد اما برخی از منابع وی را سرمربی بعدی یوونتوس می‌دانند.

تگ ها


بیانکونری مائوریتسیو پوچتینو مکس الگری آنتونیو کونته ژوزه مورینیو دیدیه دشان یوونتوس سری آ فوتبال