گزینه های جانشینی امری در پی اس جی چه کسانی هستند؟

جانشین های احتمالی امری در PSG چه کسانی هستند؟ باشگاه پاری سن ژرمن در صورت ناکا ......

جانشین های احتمالی امری در PSG چه کسانی هستند؟

باشگاه پاری سن ژرمن در صورت ناکامی اونای امری در رقابت های اروپایی، سه گزینه را برای جانشینی او مدنظر دارد.

پاریسی ها از ابتدای حضور مالکان قطری، هدف اصلی خود را قهرمانی اروپا تعیین کردند ولی با وجود حضور مربیان بزرگی مثل کارلو آنچلوتی و لورن بلان، آنها در رسیدن به این هدف خود ناکام بوده اند. هدایت این تیم از فصل گذشته برعهده اونای امری بود و سرمربی اسپانیایی در فصل اول حضورش با شکست عجیب مقابل بارسا از رقابت ها کنار رفت.

حالا پاریسی ها تابستان پرخرجی را پشت سر گذاشته اند و بازیکنانی مثل نیمار و امباپه را به خدمت گرفته اند و مدیران باشگاه از امری انتظار دارند که تیم را به قهرمانی اروپا برساند. با این حال، مشکلات به وجود آمده در تیم از جمله اختلاف کاوانی و نیمار و اختلاف امری با نیمار، این فرضیه را در ذهن مدیران باشگاه به وجود آورده که احتمالا امری امسال نیز ناکام خواهد بود و از همین رو آنها قصد ادامه همکاری با این سرمربی را ندارند. نشریه پاریسین، از سه گزینه احتمالی باشگاه در صورت ناکامی امری نام برده است:

آنتونیو کونته

اولین گزینه به اعتقاد پاریسین، آنتونیو کونته، سرمربی چلسی است. او تا به اینجا قرارداد 7.3 میلیونی خود را با باشگاه لندنی تمدید نکرده و از باشگاه انتظار دارد حقوقش را به 10.8 میلیون یورو برساند ولی با توجه به شرایط به وجود آمده (اختلاف با دیگو کاستا، جدایی ماتیچ، نیمکت نشینی داوید لوئیز)، احتمالا کونته در پایان فصل چلسی را ترک خواهد کرد. او جدی ترین گزینه پاری سن ژرمن برای جانشینی امری است و در صورت ناکامی امری، اولین تیمی که برای جذب او پا پیش خواهد گذاشت، پی اس جی خواهد بود.

ژوزه مورینیو

مورینیو، سرمربی منچستریونایتد از حضور در انگلیس خوشحال است ولی هنریکه آنترو، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن و نماینده مورینیو دیداری با یکدیگر داشته اند. سرمربی پرتغالی پیش از این نیز علاقه اش به پاری سن ژرمن را مخفی نکرده و حتی یک بار ترجیح داد به جای تماشای دیدار تیمش، دیدار پاری سن ژرمن را تماشا کند. او گفته بود:" در پاری سن ژرمن یک چیز خاصی هست، جادو، کیفیت، جوانگرایی. فوق العاده است. همچنین گفته می شود خورخه مندس، ایجنت مورینیو، رابطه نزدیکی با آنترو و الخلیفی، مالک باشگاه پاری سن ژرمن دارد.

دیگو سیمئونه

شاید این فصل بهترین فصل سیمئونه با اتلتیکو نباشد ولی او نیز یکی از گزینه های پاریسی ها است. در حقیقت پاریسی ها به خوبی از توانایی های او مطلع هستند و پس از جدایی لورن بلان، الخلیفی به دنبال جذب سیمئونه بود ولی در نهایت با امری به توافق رسیدند. حالا با احتمال عدم حضور اتلتیکو در چمپیونزلیگ فصل آینده، شانس پیوستن سیمئونه به پاریس بیش از پیش است.

 

تگ ها


اخبار روز پاری سن ژرمن فوتبال