گزینه‌های جانشینی مدیرعامل استقلال چه کسانی هستند؟

پس از تغییرات مدیریتی در باشگاه پرسپولیس و انتصاب محمدحسن انصاری‌فرد به عنوان مدیرعامل سرخپوشان، حال خبرهایی از استعفا یا برکناری امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال به گوش می‌رسد...

پس از تغییرات مدیریتی در باشگاه پرسپولیس و انتصاب محمدحسن انصاری‌فرد به عنوان مدیرعامل سرخپوشان، حال خبرهایی از استعفا یا برکناری امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال به گوش می‌رسد

به گزارش مدال و به نقل از میزان، در حالی که امروز (سه‌شنبه) محمدحسن انصاری‌فرد به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس انتخاب و جانشین ایرج عرب شد، به نظر می‌رسد نوبت به امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال رسیده است.
در این میان از احمد سعادتمند رئیس مستعفی هیئت مدیره باشگاه استقلال، سعید آذری مدیرعامل سابق باشگاه ذوب‌آهن اصفهان، محمدحسین قریب مدیرعامل سابق استقلال و حتی به استناد برخی از منابع علی فتح‌الله‌زاده گزینه‌های اصلی جانشینی فتحی در باشگاه استقلال هستند.
این در شرایطی است که وزیر ورزش و جوانان به شدت پیگیر این موضوع است و به دنبال فردی محبوب بین هواداران برای جانشینی فتحی می‌گردد. هرچند که شنیده می‌شود تاکنون فتحی از سمت خود استعفا نداده اما بعید نیست وی هم مثل عرب به صورت مصلحتی از سمت خود استعفا دهد.
وزیر ورزش و جوانان تا حدودی در انتظار پایان کار نقل و انتقالاتی استقلال است تا آبی‌پوشان پس از فارغ شدن از پروسه نقل و انتقالات و تکمیل شدن تیم در نهایت مدیرعاملشان نیز مشخص شود.

بیشتر بخوانید:

درخواست فتحی از وزیر ورزش برای انتخاب جانشین/ تغییرات به استقلال رسید؟