گزینه های حضور در هیات مدیره پرسپولیس مشخص شدند

به گزارش مدال به نقل از خبر ورزشی، آنا در این باره نوشت: بعد از انتخاب اعضای هیات مدیره جدید استقلال، هواداران پرسپولیس منتظر تصمیم وزارت ورزش برای انتخاب اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس بودند که تا امروز این اعضا از سوی وزارت ورزش معرفی نشدند، اما صبح امروز وزیر ورزش در حاشیه جلسه هیات دولت اعلام کرد که اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس عصر امروز معرفی می شوند تا پرسپولیس هم هیات مدیره جدیدش را خواهد شناخت ......

به گزارش مدال به نقل از خبر ورزشی، آنا در این باره نوشت: بعد از انتخاب اعضای هیات مدیره جدید استقلال، هواداران پرسپولیس منتظر تصمیم وزارت ورزش برای انتخاب اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس بودند که تا امروز این اعضا از سوی وزارت ورزش معرفی نشدند، اما صبح امروز وزیر ورزش در حاشیه جلسه هیات دولت اعلام کرد که اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس عصر امروز معرفی می شوند تا پرسپولیس هم هیات مدیره جدیدش را خواهد شناخت.

با پیگیر ی های خبرنگارمان مشخص شد که تا این لحظه حضور بیژن ذوالفقارنسب، حمیدرضا گرشاسبی و مصطفی مدبر و علی اکبر طاهری در هیات مدیره پرسپولیس قطعی شده است.

ذوالفقارنسب مربی تحصیلکرده فوتبال ایران است که در یکسال گذشته به عنوان مشاور وزیر ورزش فعالیت می کند. همچنین گرشاسبی و طاهری عضو فعلی هیات مدیره پرسپولیس هستند و مصطفی مدبر هم رئیس شرکت توسعه زیرساخت های اماکن ورزشی است. در این بین گفته می شود حضور بهروز منتقمی در هیات مدیره پرسپولیس به دلیل حواشی که در گذشته داشت در دقایق آخر منتفی شد. هم چنین گفته می شود علی پروین نیز پیشنهاد وزارت ورزش و جوانان برای حضور در هیات مدیره پرسپولیس را نپذیرفته است اما این خبر قطعی نیست چرا که تعداد اعضای هیات مدیره باید فرد باشد.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال