گزینه‌های سیتی برای جانشینی پپ گواردیولا

مائوریسیو پوچتینو و برندان راجرز، دو گزینه اصلی سیتی برای جانشینی پپ گواردیولا خواهند بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، خبر محرومیت دو ساله سیتی از لیگ قهرمانان می تواند تاثیر شگرفی روی پروژه بلندمدت این تیم بگذارد. سیتیزن ها در سال های اخیر تبدیل به یکی از قطب های قدرتمند فوتبال انگلیس شده و همواره یکی از مدعیان کسب قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا به شمار می آمدند، حالا اما خطر جدایی ستاره های بزرگ این تیم و البته پپ گواردیولا وجود دارد.

نشریه تلگراف مدعی شد اگر درخواست تجدید نظر سیتی برای کاهش یا رفع این ممنوعیت رد شده و در نهایت در پایان فصل پپ گواردیولا تصمیم به جدایی از سیتی بگیرد، مدیران این باشگاه از همین حالا گزینه هایی را برای جانشینی این سرمربی اسپانیایی در نظر گرفته اند.

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی سابق و موفق تاتنهام می تواند فصل بعد روی نیمکت سیتی حضور یابد. پوچتینو که در سالهای اخیر مورد توجه تیم های بزرگی از سری آ و لالیگا قرار گرفته، چند قبل علنا ابراز آمادگی کرد دوباره در لیگ برتر مشغول به کار شود و اگرچه منچستریونایتد نیز خواهان همکاری با این سرمربی آرژانتینی است، اما سیتی نیز می تواند خیلی سریع با او به توافق دست یافت و همکاری طرفین از ابتدای فصل بعدی آغاز شود.

برندان راجرز، سرمربی موفق و فعلی لسترسیتی دیگر گزینه سیتیزن هاست. راجرز که در فصل جاری تیمش را تبدیل به یکی از مدعیان کسب سهمیه لیگ قهرمانان کرده و همین حالا نیز مهم ترین رقیب سیتی برای کسب نایب قهرمانی این فصل لیگ برتر به شمار می آید، در سال های اخیر در این کشور عملکرد درخشانی داشته و می تواند در ماه های آتی جانشین پپ گواردیولا شود.

بیشتر بخوانید:

واکنش کلوپ به محرومیت منچسترسیتی؛ برای پپ و بازیکنانش غمگینم

واکنش روزنامه‌های اروپایی به حذف منچسترسیتی از اروپا

بزرگ‌ترین بحران در انتظار سیتی‌؛ قهرمانی‌های اخیر پس گرفته خواهند شد؟

 

 

تگ ها


براندون راجرز پپ گواردیولا موریسیو پوچتینو منچستر سیتی فوتبال