گزینه های میلان در صورت جدایی احتمالی زلاتان

باشگاه میلان اگر زلاتان قراردادش را تمدید نکند روی دو مهاجم برای جانشینی او نظر مثبت دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، زلاتان ابراهیموویچ ژانویه گذشته بود که به عنوان بازیکن آزاد به میلان بازگشت و به سرعت توانست نقشی کلیدی در این تیم برعهده بگیرد. او کمک کرد میلان از میانه های جدول جدا شود و در انتهای فصل در رتبه ششم قرار بگیرد. زلاتان توانست در ۱۸ بازی ۱۰ گل برای میلان به ثمر برساند و بسیاری معتقدند او اصلی ترین نقش را در تحول روسونری ایفا کرد.

سران میلان قصد دارند تحت هر شرایطی او را برای فصل بعد نیز حفظ کنند ولی همچنان فاصله‌ی زیادی میان دستمزد درخواستی زلاتان و رقمی که باشگاه میلان می‌خواهد به او بپردازد، وجود دارد؛ با این حال هر دو طرف اطمینان دارند که توافق نهایی به زودی حاصل خواهد شد.

طبق گزارش گاتزتا دلو اسپورت و اسپورت مدیاست، دستمزد پیشنهادیِ میلان به زلاتان رقم ۶ میلیون یورو برای یک سال است اما زلاتان اعتقاد دارد که دستمزدش باید ۷.۵ میلیون یورو در سال باشد.

زلاتان معتقد است پس از رونالدو با ۳۱ میلیون یورو دستمزد در سال و نیز ماتایس دلیخت با دستمزد هشت میلیون یورویی، او باید سومین بازیکن سری آ از لحاظ دریافت دستمزد باشد.

هنوز مذاکرات تمدید زلاتان و میلان به نتیجه روشنی ختم نشده و این احتمال وجود دارد که ستاره سوئدی را فصل بعد با پیراهن روسونری نبینیم.

طبق ادعای گاتزتا دلو اسپورت، در صورتی که زلاتان با میلان تمدید نکند، باشگاه ایتالیایی روی دو بازیکن به عنوان جانشین احتمالی او نظر مثبت دارد و هر دو نیز در باشگاه های مادریدی توپ می زنند.

یکی در عضویت رئال مادرید قرار دارد یعنی لوکا یوویچ صرب و دیگری آنخل کوریا مهاجم آرژانتینی اتلتیکومادرید.

کوریا فصل گذشته نیز مورد توجه میلان قرار داشت و نیم فصل دوم ۲۰-۲۰۱۹ نقش اصلی خود در اتلتیکو را از دست داد و جدایی او می تواند محتمل باشد. یوویچ نیز اسف بار کار کرد و در نخستین فصل حضورش در رئال تنها ۸۰۶ دقیقه در میدان بود و در ۲۷ بازی تنها دو گل زد و ۲ پاس گل داد.

بیشتر بخوانید:

راز موفقیت زلاتان از نگاه استفانو پیولی

 

 

تگ ها


لوکا یوویچ زلاتان ابراهیموویچ آنخل کوره‌آ آث میلان فوتبال جهان رئال مادرید فوتبال