گزینه های یوونتوس برای جانشینی الکس ساندرو

به نظر می رسد جدایی الکس ساندرو از یوونتوس اجتناب ناپذیر است و سران این تیم از حالا به فکر جذب جانشینی برای او هستند ......

به نظر می رسد جدایی الکس ساندرو از یوونتوس اجتناب ناپذیر است و سران این تیم از حالا به فکر جذب جانشینی برای او هستند.

به گزارش مدال، باشگاه های چلسی  و منچستریونایتد مدت هاست به دنبال دفاع چپ برزیلی یوونتوس هستند و حالا پاری سن ژرمن نیز به این جمع اضافه شده است. سران یووه نیز که برای فروش او تحت فشار هستند از هم اکنون به فکر جذب جایگزینی مطمئن برای او هستند. یکی از گزینه های آنها متئو دارمیان، مدافع ایتالیایی منچستریونایتد است. او در اوایل تابستان گفته بود:

"رفتن به سری آ؟ مدیر برنامه هایم می داند که من چه می خواهم. من نمی توانم یه این سوالات پاسخ بدهم. من تلاش خواهم کرد تا تمام گزینه هایم را بررسی کنم و بهترین انتخاب ممکن را انجام دهم. یک سال پیش، نزدیک بود به ایتالیا بازگردم اما مورینیو با فروش من مخالفت کرد. این مساله به من اعتماد به نفس زیادی داد اما اکنون زمان آن رسیده که در تیمی حضور داشته باشم که بتوانم بیشتر بازی کنم."

دیگر گزینه سران یوونتوس خوان برنات، مدافع اسپانیایی باشگاه بایرن مونیخ است. به نظر می رسد او در برنامه های نیکو کواچ جای نداشته باشد و جدایی او نیز در تابستان بسیار محتمل است.

تگ ها


اخبار روز الکس ساندرو یوونتوس سری آ فوتبال