گزینه هجومی بارسلونا در تابستان بعد مشخص شد

نام کریم آدیمی، مهاجم آینده دار و آلمانی در لیست خرید باشگاه بارسلونا قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، کریم آدیمی، مهاجم جوان و مهاجم باشگاه سالزبورگ این فصل را در شرایط فوق العاده ای آغاز کرده و در شش بازی ابتدایی فصل در بوندسلیگای اتریش موفق به زدن شش گل شده است. این عملکرد درخشان باعث شد هانسی فلیک، سرمربی جدید ژرمن ها نیز تصمیم به دعوت از کریم آدیمی بگیرد و این بازیکن نیز به خوبی پاسخ این اعتماد را داد.

آدیمی در اولین بازی ملی خود برای آلمان موفق به گلزنی برابر مجارستان شد تا خبر از تولد مهاجمی گلزن و فرصت طلب برای فوتبال آلمان بدهد. اما نشریه بیلد امروز در گزارشی مدعی شد نام این بازیکن ۱۹ ساله در لیست خرید بارسلونا قرار گرفته است. جالب اینجاست کریم ادیمی متولد سال ۲۰۲۲ بوده، اما مانند ستاره های جوان بارسلونا مانند پدری و آنسو فاتی راه درخشش را زود آغاز کرده و در این سن و سال حتی در لیگ قهرمانان بازی کرده است.

بارسلونا در این تابستان نیز برای خرید کریم آدیمی اقدام کرد، اما موفق به جذب این بازیکن نشد و پروسه خرید او به تابستان سال بعد موکول شد. سالزبورگ سه فصل پیش تنها سه میلیون یورو برای جذب این بازیکن پرداخت کرد و حالا اداکه این روند باعث می شود تیم های بزرگ مجبور به پرداخت ارقام هنگفتی برای جذب او بشوند؛ سرنوشتی که برای ستاره های چون ارلینگ هالند و سادیو مانه نیر رخ داد و آنها نیز مسیر درخشش خود را از سالزبورگ آغاز کردند. البته به نظر می رسد بارسلونا در مسیر جذب کریم آدیمی تنها نیست و تیم هایی چون لیورپول و بایرن مونیخ نیز برای خرید این ستاره جوان اقدام خواهند کرد.

تگ ها


تیم ملی آلمان کریم آدیمی بارسلونا