گزینه هواداران بارسلونا برای جایگزینی نیمار

ستاره آرژانتینی یوونتوس در نظرسنجی ای که روزنامه آس برای جایگزینی نیمار انجام داد، بیشترین رای را بین هواداران بارسلونا به خود اختصاص داد ......

ستاره آرژانتینی یوونتوس در نظرسنجی ای که روزنامه آس برای جایگزینی نیمار انجام داد، بیشترین رای را بین هواداران بارسلونا به خود اختصاص داد.

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، جدایی نیمار از بارسلونا قطعی شده است و این بازیکن برزیلی به زودی پیراهن پاری سن ژرمن را بر تن خواهد کرد. جدایی نیمار از بارسلونا باعث می شود که خط حمله این تیم تضعیف شود و طبیعی است که سران این باشگاه اسپانیایی به دنبال جانشینی شایسته برای ستاره خود باشند.

روزنامه آس یک نظرسنجی بین هواداران بارسلونا برای جایگزینی نیمار انجام داد که ستاره یوونتوس بیشترین رای را به خود اختصاص داد.

در این نظرسنجی، هواداران بارسلونا بیشترین رای را به پائولو دیبالا، ستاره آرژانتینی یوونتوس برای جایگزینی نیمار دادند تا نشان دهند که علاقه زیادی به این بازیکن دارند.

بعد از دیبالا، آنتوان گریزمان گزینه مورد علاقه هواداران بارسلونا بود و کیلیان ام باپه هم در رده سوم قرار گرفت و جالب این که فیلیپه کوتینیو که احتمال حضور او در بارسلونا بسیار زیاد است در رده چهارم این نظرسنجی جای گرفت.

تگ ها


اخبار روز پائولو دیبالا بارسلونا لالیگا فوتبال