گزینه پاری‌سن ژرمن برای جانشینی نیمار

پاری‌سن ژرمن در صورتی که نیمار راهی بارسلونا شود، به دنبال لیروی سانه هافبک آلمانی سیتی خواهد رفت...

لروی سانه مورد توجه باشگاه پاری‌سن ژرمن قرار گرفته است.
به گزارش مدال، بر کسی پوشیده نیست که پاری‌سن ژرمن دیگر علاقه‌ای به حفظ نیمار، گرانقیمت‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال ندارد و این ستاره 27 ساله برزیلی احتمالا به زودی راهی تیم سابق خود بارسلونا خواهد شد.

نشریه اسپورت مدعی شد در صورت جدایی نیمار از پاری‌سن ژرمن، آنها برای خرید لروی سانه از سیتی اقدام خواهند کرد. وینگر تند و تیز سیتیزن‌ها هنوز برای تمدید قرارداد با این تیم به توافق نرسیده و پاری‌سن ژرمن قصد دارد با بهره‌گیری از این شرایط وی را راضی به انتقال به پاریس کند.

اگرچه سه سال از قرارداد لروی سانه با سیتی باقی مانده، اما نیمکت نشینی‌های متوالی وی در نیم فصل دوم فصل قبل باعث ایجاد تردیدهایی در مورد آینده وی گشته و در صورت جدایی نیمار از پاری سن ژرمن، این تیم جدی تر برای خرید او اقدام خواهد کرد. هدف توماس توخل ایجاد مثلث ادینسون کاوانی، کیلیان امباپه و لروی سانه در خط حمله است.

البته بایرن مونیخ نیز علاقه زیادی به جذب لروی سانه داشته و قصد دارد وی را به عنوان جانشین ستاره‌هایی چون آرین روبن و فرانک ریبری جذب کند، اما با توجه به قدرت مالی بالای پاری‌سن ژرمن آن‌هم در صورت فروش نیمار، احتمالا شانس فرانسوی‌ها برای فروش ستاره آلمانی بیشتر خواهد بود.

اخبار مرتبط:

خیانت ستاره سابق برزیل به نیمار؛ توپ طلا حق مسی است!

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان نشریه اسپورت Neymar da Silva Santos Júnior منچستر سیتی پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه لیگ برتر فوتبال