گفتند بیانیه نساجی درباره اتفاقات بازی با تراکتور

باشگاه نساجی در خصوص اتفاقات داوری و صحبت های علیرضا منصوریان بعد از بازی بیانیه ای &#۱۶۰;صادر کرد ....

به گزارش"ورزش سه" در بیانیه باشگاه نساجی آمده است:


در حالیکه چهار عکاس کنار زمین حضور داشتند تیم تراکتور تیم تصویربرداری اش را جدا با خود به زمین آورده بود اما به احترام آقای آذرنیا آنها را اسکان دادیم و حتی همکاران ما گله کردند که چرا خودیها را  راه ندادید؟ اما تیم تصویری حریف را  کنار خط راه دادید این در حالی است که آقای منصوریان بعد از بازی به اینکه نفرات حامی تیم ما در زمینه بودند شکایت کردند. تراکتور  از ما یک گل خورد و پنج گل نخورد! بعد از گل آفساید پنالتی بازیکنان ما را کمک داور اشتباه آفساید گرفت اما گل آفساید  آنها را صحیح اعلام کرد و گل ما که افساید نبود را به اشتباه آفساید اعلام  کردند‌ درست است که تیم ما بی اسم و رسم  است و ادعایی ندارد ولی قرار نیست این بلا سرش بیاید این در حالی است که حتی بازیکنان نیمکت نشین تراکتور هم اسم بزرگی دارند.


واسعی بازیکن حریف هرچه خواست گفت و  فحش و بد و بیراه داد، محمد خانزاده هم همینطور.


شما کجای دنیا تیمی را پیدا می‌کنید که از قضاوت داوری ضربه خورده باشد اما باز هم ادب و آرامش را حفظ کندبه رسم ادب حامد شیری کاپیتان تیم ما اجازه نداد بازیکنان بلافاصله بعد از بازی به رختکن بروند و گفت بروید و با بازیکنان  حریف و  تیم داوری دست بدهید.


درست است که اشتباهات جزئی از داوری است اما واقعا از این اشتباه ضرر کردیم و کارشناسان هم بعد از بازی گفتند که گل تیم حریف آفساید بوده است .


نیروی انتظامی ما تیم تراکتور را قبل از بازی برای این که در ترافیک نماند اسکورت کرده هرچه تراکتوری ها گفتند ما گفتیم چشم، اما جالب اینجا است که علیرضا منصوریان در کنفرانس بعد از بازی از میزبانی ما ایراد می گیرد ما  دیگر باید چه کار می‌کردیم که نکردیم؟ او اعتقاد دارد  هواداران ما توهین کردند در حالیکه اصلا اینطور نبوده. با وجود اینکه داوری به ضرر  نساجی بود  اما تماشاگران هیچ کار نکردند  و منصوریات  با خیال راحت و قدم زنان به سمت ماشینش رفت!ما حتی از منصوریان عذرخواهی هم کردیم اما همچنان می‌گویم توهینی  نشده است .


او در کنفرانس خبری بعد از بازی گفته است که چرا پول داوری حرفه ای نیست و به نظر من با این حرفش به جامعه داوری توهین کرده است . منصوریان  بزرگ فوتبال در ایران است  و با کمال ادب و احترام باید بگویم  او سعی کرد  مسئولان برگزاری بازی که این همه تلاش کردند تا همه چیز خوب پیش برود با حرف هایش خورده بگیرد. شرایط زمین واقعا عالی شده بود ، درست است که میگویند در  شمال کشور از وسط آسفالت هم چند  سبز می‌شود اما چمنی که هر روز باران بخورد که واقعا مناسب نیست اما شما مشاهده کردید که  چقدر روی زمین چمن ما کار شده بود. او به آقایان حدادیان و  امیری که اعتقاد دارد با هم صمیمی هستند نیز بی احترامی کرد ، حداقل باید احترام دوستانش را نگه می‌داشت. منصوریان می گوید  ۲۰۰ نفر از سمت ما در استادیوم  بودند این در حالی است که اعضای باشگاه ما در VIP ننشسته بودند و‌ روی سکو کمار  بازیکنانمان نشستند. بیش از ۴۰ درصد جمعیت قائمشهر آذری زبان هستند و حتی قبل از بازی هم کری های مسالمت آمیز بین هواداران دو تیم در صفحات مجازی صورت گرفت.


 رقم قراداد کل تیم نساجی به  ۱۵ میلیارد تومان نمی‌رسد و ما ادعایی نداریم اما توانستیم تیم پرستاره تراکتور را در قائمشهر زمین گیر کنیم و به بهترین شکل کار های  تاکتیکی انجام دهیم .قصد بی احترامی به مجموعه تراکتور را نداریم اما واقعاً این تیم حرفی برای گفتن مقابل ما نداشت. در تیم ما بازیکنان با پاهایشان بازی نمی کنند بلکه با دلشان این کار را انجام می‌دهند . اگر بایرامی و  قائد رحمتی مصدوم نمی‌شدند قطعاً گل های بیشتری می زدیم. ۵ دقیقه قبل از گل تراکتور بازیکن ما تک به تک  را خراب نمی کرد دو بر یک  جلو می‌افتادیم  و واقعا فکر می‌کنم ستاره زمین اخباری بود زیرا موقعیت بازیکنان ما را گرفت. تراکتوری ها اخلاق  را رعایت نکردند و در  حالی که از ما انتظار داشتند وقتی بازیکنان ایشان محسوب می‌شوند توپ را بیرون بزنیم درحالی که  بازیکنان خودشان این کار را نمی کردند. ما دو سال است که در لیگ  برتر هستیمو امسال سال سوم است و واقعاً خوب کار کرده‌ایم و توقع نداشتیم که در صدر جدول باشیم، اما با غیرت بازیکنان و توجه کادرفنی این اتفاق افتاد.


و در پایان باید بگویم  ما نمی‌خواهیم به کمیته داوران توهین کنیم اما  دلمان نمی خواهد که سرگذشت نساجی مثل تیم‌های ریشه‌دار مثل سفیدرود و  ملوان شود، فقط می توان گفت باید داوران عزیز بیشتر دقت کنند.


از کمیته داوران و ناظران فدراسیون می‌خواهم که گل تراکتور را بازبینی کنند و اینکه روی بایرامی هم پنالتی اتفاق افتاد که ندید گرفته شد .


به هر حال ما دو امتیاز از دست دادیم و معلوم نیست چه زمانی در لیگ برتر این دو امتیاز جبران شود .

تگ ها


نساجی مازندران