گفته بودم خرید کریستیانو رونالدو اشتباه است

جیووانی کوبولی، رئیس سابق یوونتوس، معتقد است که این باشگاه باید کریستیانو رونالدو را به فروش برساند....

به گزارش "ورزش سه"، یکی از اهدافی که باعث شد یوونتوس در سال ۲۰۱۸ برای جذب کریستیانو رونالدو از رئال مادرید اقدام کند، انگیزه فراوان این باشگاه برای فتح لیگ قهرمانان اروپا بعد از چندین سال بود. در واقع گمان می شد که فوق ستاره پرتغالی می تواند بالاخره بیانکونری را به این رویا برساند اما طی دو سه فصل اخیر هرگز این اتفاق رخ نداده و یووه حتی به مراحل پایانی لیگ قهرمانان نیز صعود نکرده است.

یوونتوس شب گذشته یک حذف دیگر از لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرد و با وجود تساوی در دو بازی رفت و برگشت مقابل پورتو و با توجه به دو گل زده تیم پرتغالی در تورین از چمپیونزلیگ کنار رفت.

جیوانی کوبولی، رئیس سابق باشگاه یوونتوس، معتقد است زمان فروش کریستیانو رونالدو فرارسیده است. او در این باره گفت: " امضای قرارداد با کریستیانو رونالدو کاملا اشتباه بود. من این را در اولین روز حضورش در یوونتوس گفته بودم.  او یک قهرمان بزرگ محسوب می شود اما خیلی گران است. حالا همه چیز به یوونتوس بستگی دارد.  آنها برای هر گل یک میلیون یورو به او پرداخت کرده اند.

یوونتوس باید در پایان فصل کریستیانو رونالدو را به فروش برساند؛ درست همان کاری که باید در مورد فابیو پاراتیچی نیز انجام دهد."

تگ ها


کریستیانو رونالدو یوونتوس