گفتگوی عجیب پیکه و آلبا بعد از ال‌کلاسیکو

در بازگشت ستاره‌های بارسلونا از مادرید، دوربین‌ها گفتگوی جالبی بین جرارد پیکه و جوردی آلبا را ضبط کرده‌اند....

به گزارش مدال و به  نقل از ورزش سه، دوربین‌ها در ساعت دوی بامداد و هنگامی که بازیکنان بارسا پس از شکست در ال‌کلاسیکو از مادرید به بارسلونا بازگشتند، گفتگوی جالبی بین جرارد پیکه و جوردی آلبا، دو ستاره خط دفاعی بلوگرانا را شکار کرده‌اند.

این دو مدافع مشغول صحبت درباره فینال کوپا دل ری بودند و نکته عجیب این بود که آلبا پیروزی بارسا را حتمی نمی‌دید، درست برعکس پیکه.

در فیلمی که از گفتگوی این دو ضبط شده چهره دو ستاره بارسا مشخص نیست اما صدای‌شان به وضوح شنیده می‌شود و یکی از نکات قابل توجه این است که این دو با صدای بسیار بلند و فریاد در حال صحبت بودند و به نظر می‌رسد که عامدانه و با اطلاع از حضور دوربین‌ها می‌خواهند صدای‌شان از پشت دیواره‌ها به خبرنگاران و دوربین‌ها برسد.

بسیاری معتقدند که این حرکت آلبا و پیکه عامدانه بوده است و تردیدی که آلبا درباره پیروزی بارسلونا در فینال کوپا دل ری دارد، کنایه‌ای به تصمیمات داوری بر علیه این تیم است.

گفتگوی دو ستاره کاتالان از این قرار است:

پیکه: "آرام باش. ما قطعا این جام را می‌بریم."

آلبا: "نمی‌دانم..."

پیکه: "چی؟"

آلبا: "می‌گویم که نمی‌دانم (مطمئن نیستم)."

پیکه و آلبا هر دو از تصمیمات داور ال‌کلاسیکو ناراضی بودند و هر دو به شدت به داور اعتراض کردند، در مورد پیکه البته اوضاع کمی متفاوت بود چون مدافع کهنه‌کار بارسا حتی در بازی هم حضور نداشت و از روی سکوها خود را به داور مسابقه رساند تا اعتراضش را به گوش او برساند.

بیشتر بخوانید:

عصبانیت ستاره های بارسلونا به رختکن کشیده شد

تمسخر پیکه به دست مودریچ: ناله و زاری نکن!

 

 

تگ ها


یوردی آلبا جرارد پیکه فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال