گفتگوی فرگوسن و وودوارد جنجال به پا کرد+ عکس

سر الکس فرگوسن به همراه مدیر اجرایی پیشین باشگاه منچستریونایتد دیوید گیل یکشنبه شب شاهد تساوی 3 بر 3 این تیم برابر شفیلدیونایتد بودند و کنار اد وودوارد بازی را تماشا و به بحث و گفت‌و‌گو پرداختند، مکالمه‌ای که در فضای مجازی جنجال به پا کرد....

گفتگوی فرگوسن و وودوارد جنجال به پا کرد+ عکس

به گزارش مدال، شب گذشته مسابقه بین تیم‌های شفیلدیونایتد و منچستریونایتد چند مهمان ویژه داشت؛ «سر الکس فرگوسن» سرمربی افسانه‌ای پیشین شیاطین سرخ، «دیوید گیل» مدیر اجرایی سابق سرخ‌ها و البته «اد وودوارد» مدیر اجرای فعلی یونایتد.

در این دیدار مهیج منچستریونایتد پس از عقب افتادن با دو گل به بازی برگشت و 3 بر 2 از حریف خود پیش افتاد اما در دقیقه 90 کار به تساوی کشیده شد و با همین نتیجه به اتمام رسید.

در یکی از تصاویر منتشر شده از این مسابقه، فرگوسن و وودوارد در یک قاب به تصویر کشیده شدند؛ جایی که به نظر می‌رسید مدیر اجرایی فعلی شیاطین سرخ بر سر فرگی در حال داد کشیدن است! همین تصویر جنجال بسیار زیادی را در فضای مجازی به راه انداخت. حال به سه واکنش جالب به مکالمه فرگی و وودوارد در فضای مجازی نگاهی می‌اندازیم:

گفتگوی فرگوسن و وودوارد جنجال به پا کرد+ عکس

یکی از هواداران نوشت: «وودوارد در سکوها با سر الکس فرگوسن مشاجره می‌کند! یونایتد یک خرابه است.»

دیگری نوشت: «قانون اول باشگاه همواره این بوده که نباید سر الکس فرگوسن را نا امید کنید. وودوارد او را ناامید کرد. او را اخراج کنید.»

دیگر هوادار هم با ساختن یک مکالمه جالب قصد شوخی با این اتفاق را داشت: «وودوارد: تو فیل جونز را خریدی نه من! فرگوسن: آره اما تو هم فرد را خریدی!»

بیشتر بخوانید:

باج‌گیری مدرن منچستریونایتد از یوونتوس به لطف رونالدو

تگ ها


سر الکس فرگوسن منچستریونایتد شیاطین سرخ شفیلدیونایتد اد وودوارد لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان منچستر یونایتد شفیلد یونایتد-منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال