گفتگو با خاکسار تنها مدال آور کاراته بانوان

طراوت خاکسار تنها مدالآور کاراته بانوان در کاراتهوان پاریس بود و پس از کسب مدال برنزش گفت: خوشحالم که در مسیر قهرمانی قرار دارم و تلاشم را برای کسب مدالهای خوشرنگ در آینده به کار خواهم بست ......

طراوت خاکسار تنها مدال‌آور کاراته بانوان در کاراته‌وان پاریس بود و پس از کسب مدال برنزش گفت: خوشحالم که در مسیر قهرمانی قرار دارم و تلاشم را برای کسب مدال‌های خوشرنگ در آینده به کار خواهم بست.
طراوت خاکسار، دارنده مدال برنز کاراته وان پاریس در گفت‌وگو با ایسنا، پس از کسب مدال برنز در نخستین مسابقه سال ۲۰۱۸ افزود: بسیار خوشحالم که در این مسیر قرار دارم و تمام تلاشم را خواهم کرد تا بهترین عملکرد را داشته باشم. کاراته المپیکی شده است و همین حساسیت رقابت‌ها را افزایش داده است، همه حریفان با انگیزه بیش‌تری تمرین می‌کنند. در مسابقات بسیاری حضور دارند و این نشان از سرمایه گذاری بالای آن‌هاست. فدراسیون کاراته ما نیز تمام تلاشش را می‌کند تا ما به کاراته وان‌ها اعزام شویم.
او درباره سطح رقابت‌های کاراته وان پاریس تصریح کرد: سطح کیفی کاراته وان پاریس همیشه بالا بوده است و امسال نیز با توجه به المپیکی شدن کاراته، ۶۴ کاراته کا برتر رنکینگ حق شرکت در آن را داشتند و همین موضوع حساسیت رقابت‌ها را افزایش داده بود.
خاکسار ادامه داد: به حریفی از میزبان نتیجه را واگذار کردم و با فینالیست شدن او من وارد جدول رپه شارژ شدم و برای برنز جنگیدم و اشتباهم را جبران کردم.
وی اظهار کرد: در دو سال گذشته خوشقدم با هزینه شخصی من و عباسعلی را در مسابقات همراهی می‌کرد اما متاسفانه این دوره نتوانست در کنار ما باشد و جای او در کنار ما بسیار خالی بود. اما از راه دور هم هوای من را داشت و حمایتم کرد. حضور خوشقدم دلگرمی بزرگی است و از او به خاطر همه چیز تشکر می‌کنم.
او درادامه بیان کرد: در ادامه نیز از حمیده عباسعلی، خواهر قهرمانم تشکر می‌کنم که حتی یک ثانیه هم از من دور نشد و همیشه حامی من است همین‌طور از مادرِ عزیزم که وجودش برای من انگیزه است. موفقیتم را مدیون مادرم، خوشقدم و عباسعلی و همین‌طور مربی بدنسازم هستم.

تگ ها


اخبار روز المپیک