گفتگو با نیلوفر اردلان هم‌تیمی آتوسا حجازی

به بهانه پرونده شب مدال، با توجه به سکوت دختر ناصر حجازی که درمقطعی مصاحبه های طوفانی و جنجالی داشت ولی سالهاست سکوت کرده، با هم تیمی اش نیلوفر اردلان گفتگویی داشته ایم: *با آتوسا حجازی دختر مرحوم حجازی سالها هم بازی بودی ......

به بهانه پرونده شب مدال، با توجه به سکوت دختر ناصر حجازی که درمقطعی مصاحبه های طوفانی و جنجالی داشت ولی سالهاست سکوت کرده، با هم تیمی اش نیلوفر اردلان گفتگویی داشته ایم:

*با آتوسا حجازی دختر مرحوم حجازی سالها هم بازی بودی. چقدر با دختر اسطوره استقلال در تماس و ارتباط هستی؟
من و آتوسا با هم فوتبال را آغاز کردیم و من این رشته را ادامه دادم اما او به خاطر برخی مشکلات کمتر به صورت حرفه ای فوتبال بازی کرد. من با آتوسا هنوز هم از دوستان صمیمی هستیم و یادش بخیر زمانی که ناصرخان زنده بود بارها خدمت ایشان رسیدیم. ما با هم رفت و آمد خانوادگی داشتیم و همین الان هم با او در ارتباط هستم و مطمئنا او یکی از بهترین دوستان من به شمار می رود.

*از ناصرخان چیزی به یاد دارید؟
همیشه از صحبت های ایشان به عنوان یک مرد فراموش نشدنی در عرصه فوتبال استفاده کرده ام و آتوسا هم دقیقا اخلاقش مانند پدرش است. او هم مثل ناصرخان مقابل هرچیزی که احساس کند دارد حقانیت او را زیر پا می گذارد می ایستد. من هم از این جهت از ناصرخان و دخترش الگوپذیری گرفته و برای من هم سخت است که زیر بار حرف زور بروم و همه چیز را فدای حقانیتم بکنم.

*الگوی داخلی و خارجی تان در فوتبال کدام بازیکنان هستند؟
الگوی من کریم باقری و ناصرخان حجازی خدا بیامرز بودند و همیشه از صحبت های ایشان استفاده کردم.

تگ ها


اخبار روز فوتبال