گفت‌وگو با لیدری که برای محرومیت پرسپولیس متهم است

به گزارش مدال به نقل از خبر آنلاین-ورزش>لیگ برتر -سایت روزنامه گل نوشت: کل کل و تقابل لیدرهای پرسپولیس کار را به جایی رساند که یکی از آنها با استفاده از فضای مجازی، محرومیت سرخ ها از حضور تماشاگران را به گردن دیگری انداخت! وحيد اسماعيلي كه سال هاست جايگاه معروف پرسپوليسي ها را در آزادي در اختيار دارد، براي چندمين بار از سوي بعضي ها به عنوان عامل محروميت سرخ ها معرفي شد ......

به گزارش مدال به نقل از خبر آنلاین-ورزش > لیگ برترسایت روزنامه گل نوشت: «کل کل» و تقابل لیدرهای پرسپولیس کار را به جایی رساند که یکی از آنها با استفاده از فضای مجازی، محرومیت سرخ ها از حضور تماشاگران را به گردن دیگری انداخت!

وحيد اسماعيلي كه سال هاست جايگاه معروف پرسپوليسي ها را در آزادي در اختيار دارد، براي چندمين بار از سوي بعضي ها به عنوان عامل محروميت سرخ ها معرفي شد. اسماعيلي كه جزو پنج ليدر قديمي و پرقدرت باشگاه پرسپوليس است، در گفت وگوي اختصاصي با «گل» صحبت هاي جالبي كرد كه مي خوانيد: «ليزر را جايگاه بيست و دو  انداخت، نارنجك را هم چهارده!! از طاهري تقاضا مي كنم دليل محروميت پرسپوليس را بگويد.»

از محروميت هواداران پرسپوليس در بازي با لخويا خبر داريد؟
بله. حتما شما هم مي خواهيد بپرسيد كه چه اتفاقي افتاده!

چطور؟
از وقتي اين خبر منتشر شده و بعضي ها سم پاشي كرده اند، خيلي ها به من زنگ زده اند و مي خواهند كه از من در اين مورد بپرسند ولي با توجه به بازي لخويا و اينكه دوست ندارم حاشيه و داستان براي تيم محبوبم به وجود بيايد ترجيح مي دهم كه حرفي نزنم تا ان شاءا... وقتش شود!

اما بعضي ها اسم تو را در فضاي مجازي مطرح كرده اند و همه چيز را گردن تو انداخته اند.
به هر حال هر كسي يك تخصصي دارد... بعضي ها تخصص شان در فضاي مجازي و كانال هاي تلگرام است و مي توانند يك شايعه اي را تا اين حد منتشر كنند و به قول خودشان بتركانند... ايرادي ندارد... من هم به وقتش حرف هاي زيادي براي گفتن دارم.

تو كه كلا خوب حرف مي زني و صراحت لهجه داري...
گفتم كه ... به وقتش... من از اسطوره ام ياد گرفته ام كه از كسي جز خدا نترسم و حرفمم را بزنم. مثل همان روزي كه به خاطر بنگر و نورمحمدي پست گذاشتم و بعضي ها ناراحت شدند. اما آن بار هم چون حرف حساب زدم و نامردي نكردم. اتفاقي نيفتاد و كسي دليل قانع كننده اي براي حذف من پيدا نكرد. الان هم داستان همين است... بعضي ها به دنبال حذف من هستند... دوست ندارند كه من باشم. به همين دليل دنبال داستان جديدي هستند تا بتوانند مرا حذف كنند.

مگر از باشگاه هم كسي با تو تماس گرفته؟
هيچ كس... فقط مدير اجرايي كانون هواداران زنگ زد و با پوزخند گفت كه تو باعث محروميت پرسپوليس شدي! اين جمله آنقدر عجيب و غريب بود كه باورم نشد و فكر كردم شوخي مي كند. تا اين لحظه كسي از باشگاه با من تماس نگرفته و هيچ چيز رسمي وجود ندارد.

در بازي با الوحده، شما جايگاه سي و شش بودي؟
بله. مثل هميشه سي وشش بودم.

مگر شما چه كرديد كه مي گويند به خاطر آن پرسپوليس از حضور هواداران محروم شده؟
من از شما يك سوال مي پرسم... ليزرها كه از طرف جايگاه من نبود... نارنجك را هم يك جايگاه ديگر داخل زمين انداخت... چرا بايد به خاطر جايگاه سي وشش اين اتفاق بيفتد و پرسپوليس محروم شود؟!

اين ادعاي توست يا واقعا اين اتفاق ها از سوي جايگاه هاي ديگر افتاد؟
ليزر از جايگاه بيست و دو بود و نارنجك هم از چهاردهم. اينها را حتي مي توانيد از سرهنگ امنيتي داخل زمين هم بپرسيد. وقتي اين اتفاق ها افتاد، مدير رسانه اي الوحده و يك عرب ديگر به سمت اين جايگاه ها رفتند و سرهنگ امنيتي هم نيروهايش را به سمت همان جايگاه ها برد. اين درست نيست كه وقتي اشتباهي از سوي سكوهاي بعضي از آقايان اتفاق مي افتد، آن را گردن ما بيندازند. من در اين بازي مثل بقيه بازي هاي پرسپوليس و حتي تيم ملي از همان مشعل هاي دستي روشن كردم.


اين مشعل ها كه در اكثر استاديوم هاي اروپايي هم ديده مي شود!
دقيقا... شما حتما بازي هاي اروپايي و ليگ هاي معتبر دنيا را ديده ايد در اكثر استاديوم ها اين نوع وسيله وجود دارد و قطعا اگر مشكل داشته باشد فيفا و يوفا با آن برخورد مي كنند. اصلا حالا كه اينجوري شد من يك درخواست از باشگاه دارم!

چه درخواستي؟
از جناب طاهري عزيز و مسوولان باشگاه تقاضا مي كنم كه نامه محروميت هواداران پرسپوليس و دليل آن را اعلام كنند. بيايند و بگويند كه چرا اي.اف. سي هواداران پرسپوليس را محروم كرده تا مشخص شود دليل اين محروميت ليزر و نارنجك بوده يا چيز ديگر! اينطوري هواداران پرسپوليس هم ياد مي گيرند كه چه چيزهايي باعث محروميت مي شود.

فكر مي كني كه چرا اين اتفاق ها براي تو مي افتد؟
به هر حال من جزو پنج ليدر قديمي پرسپوليس هستم و مردم هم در ورزشگاه نسبت به من لطف دارند. جدا از اين بازيكنان پرسپوليس هم ارتباط خوبي با من دارند و خدا را شكر كه من برخلاف بعضي ها از حقوق و مزاياي باشگاه استفاده نمي كنم. حتي بعضي وقت ها با هزينه شخصي همراه پرسپوليس به شهرستان ها مي روم و از تيم حمايت مي كنم. فكر مي كنم يكسري مسايل اينچنيني باعث مي شود تا بعضي ها از من خوش شان نيايد. براي من اين چيزها خيلي مهم نيست و خدا را شكر مي كنم كه هميشه ارتباط خوبي با باشگاه داشته ام و تا جايي كه توانسته ام از پرسپوليس حمايت كرده ام. آنهايي كه چشم ديدن مرا ندارند و دوست ندارند كه من توي چشم باشم، هميشه دنبال راهي هستند كه به من ضربه بزنند تا منافع شان به خطر نيفتد.

يك اتفاق جالب ديگر در جايگاه سي وشش اين است كه شما هميشه علي كريمي را تشويق مي كنيد.
ايرادي دارد؟! پيشكسوت پرسپوليس و اسطوره فوتبال كشورمان را تشويق كنيم؟!

ايرادي كه ندارد... من خودم طرفدار علي كريمي هستم.
يكسري از هواداران پرسپوليس آنجا را به محفل عاشقان جادوگر تبديل كرده اند. قطعا من به تنهايي كريمي را تشويق نمي كنم و مردم او را دوست دارند. اين را كه ديگر كسي نمي تواند تكذيب كند؟! ما خيلي ها ديگر را هم تشويق كرده ايم. بازيكنان كه از تيم رفته اند يا حتي اخراج شده اند. آنها هم براي پرسپوليس زحمت كشيده اند و توي مرام هواداران پرسپوليس نيست كه بي معرفتي كنند. البته فرق تشويق علي كريمي از طرف ما با بقيه چيزها اين است كه بعضي ها دوست دارند به ما گير بدهند! چرا وقتي افراد ديگر و پيشكسوت هاي ديگر تشويق مي شوند اين صحبت ها نمي شود؟! ما نه تنها حرفي نزديم، بلكه تشويق كرديم و احترام گذاشتيم. اصلا گلر علي دايي كه روي نيمكت حريف ما بود، در استاديوم تشويق نشد؟ او هم براي ما قابل احترام است و هيچ مشكلي وجود ندارد.

يعني اينطور نبوده كه شما كريمي را تشويق كنيد و يك سكوي ديگر دايي را؟!
گفتم كه... دايي سرمربي حريف ما بود و تشويق شد. در مورد كريمي هم خودتان قضاوت كنيد... او هر جاي ايران برود عزيز و محبوب است.

صحبت خاصي نداري؟
چرا... مطمئنم كه دكتر طاهري و مسوولان باشگاه به دنبال حل كردن اين مشكل هستند. تا جايي كه من تحقيق كردم، اين قضيه قابل حل است. اميدوارم كه اين مشكل حل شود تا بعضي ها به خاطر مسايل و منافع شخصي پرسپوليس را وارد حاشيه نكنند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال