گلایه سرمربی تیم طارمی/ بازیکنان ماشین نیستند

سرمربی تیم فوتبال پورتو نسبت به فشردگی مسابقات و خستگی بازیکنان هشدار داد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تیم فوتبال پورتو شب گذشته در هفته هشتم لیگ پرتغال موفق شد با یک گل تیم سانتاکلارا را شکست بدهد. مهدی طارمی مهاجم ایرانی از ابتدا در ترکیب اصلی پورتو قرار داشت و در دقیقه ۶۵ زمین بازی را ترک کرد.

«سرجیو کونسیسائو» سرمربی پورتو در پایان این مسابقه در پاسخ به سئوالی درباره ترکیب تیمش که نسبت با دیدار با مارسی (در لیگ قهرمانان اروپا) فقط یک تغییر داشت و آن‌هم حضور طارمی بود، گفت: اولویت ما قهرمانی است. هر ۱۱ بازیکن بهترین بازی خود را انجام دادند. مطمئناً اگر نفرات دیگری را هم انتخاب می‌کردند، آنها هم عملکرد مثبتی داشتند. باید از این بابت احساس غرور کنم.

وی با اشاره به حضور پورتو در لیگ قهرمانان اروپا، تاکید کرد: باید برای بازی بعدی در روز سه شنبه آماده شویم. زمانی برای استراحت نداریم. می‌خواهیم در تمام مسابقات حضور داشته باشیم اما مسابقات به شدت فشرده است. بازیکنان ماشین نیستند.

سرمربی پورتو همچنین در خصوص دیدار با سانتاکلارا گفت: بارش باران و باد شدید تا حدی کار را سخت کرد. همچنین توانایی‌های تیم سانتاکلارا را می‌شناختیم که در بازی‌های خانگی کار را برای هر حریفی سخت می‌کند. بازیکنان من شایسته تبریک هستند.

بیشتر بخوانید:

برد پورتو با طارمی در شب غیبت مهاجم ایرانی سانتاکلارا

شب مهم طارمی در ترکیب اصلی پورتو

 

 

تگ ها


تیم فوتبال پورتو مهدی طارمی فوتبال