Banner

گلایه سنگربان بارسلونا از نیمکت‌نشینی در تیم ملی آلمان

سنگربان بارسلونا از عدم قرار گرفتن در چهارچوب دروازه تیم ملی آلمان ناراضی است و مانوئل نویر با وجود تمام انتقادات دروازه‌بان شماره یک مانشافت‌ است...

به گزارش خبرنگار مدال، تیم ملی آلمان در چارچوب رقابت‌های مقدماتی یورو ۲۰۲۰، با نتیجه‌ای دور از انتظار مغلوب هلند شد و این شکست انتقادات را از مانوئل نویر دروازه‌بان اول یواخیم لوو افزایش داد. مارک آندره تراشتگن در درخصوص ناراحتی خود از عدم انتخاب به عنوان دروازه‌بان اصلی تیم ملی آلمان گفت:
"بدیهی است که این موضوع باعث می‌شود کمی عصبی شوم. وقتی یک بازیکن بهترین عملکرد خود را ارائه می‌کند و باز هم در جایگاهی که می‌خواهد قرار نمی‌گیرد خوشایند نیست."
وی در ادامه افزود: "من اولویت‌های خود را تعیین کرده‌ام و هدفم موفقیت است و بزرگترین هدفی که دارم، این است که دروازه‌بان اول تیم ملی کشورم باشم اما نه به هر قیمتی؛ چراکه معتقدم فوتبال یک چیز است اما انسانیت بسیار مهم‌تر است."
تراشتگن تاکید کرد: "می‌خواهم وقتی در آینه نگاه می‌کنم، بتوانم به خودم بگویم که "تو صادقانه نهایت تلاش خود را کردی و آشکارا جاه طلبی‌های خودت را داشتی پس از خودت راضی باش."
دروازه‌بان بارسلونا از انتخاب بازی در این تیم و دیده شدن نویر به دلیل حضور در آلمان گفت: "از انتخابم پشیمان نیستم، تجربه بازی در خارج کشور باعث پیشرفتم شده است و از این بابت خوشحالم. در کل چنین وضعیتی آسان نیست و پذیرش آن دشوار است، اما صبر و حوصله هم بخشی از فوتبال است. لحظاتی هست که باید صبر کنید و اکنون همان زمان است."

اخبار مرتبط:

آمادگی بازیکنان بارسلونا برای تقبل مبلغ انتقال نیمار!

 

تگ ها


تیم ملی آلمان سنگربان بارسا فوتبال جهان مانشافت مارک آندره‌ تراشتگن بارسلونا لالیگا فوتبال