سید جلال: هدایتی به خیلی‌ها کمک کرد/کار سختی در قائم‌شهر داریم

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باید خیلی سریع خود را برای دیدار با نساجی آماده کنیم و پس از آن هم بلافاصله باید برای مسابقه با السد به قطر برویم که این شرایط اصلا درست نیست....

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باید خیلی سریع خود را برای دیدار با نساجی آماده کنیم و پس از آن هم بلافاصله باید برای مسابقه با السد به قطر برویم که این شرایط اصلا درست نیست.

به گزارش مدال، سیدجلال حسینی یک روز پس از تساوی خانگی پرسپولیس در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا مقابل پاختاکور ازبکستان اظهار کرد: پاختاکور از تیم های بسیار خوب ازبکستان است. متاسفانه در این مسابقه تیم ما خیلی زود گل خورد. برای کسب سه امتیاز تلاش زیادی کردیم اما نتوانستیم به هدف خود برسیم.


وی ادامه داد: باید خیلی سریع خود را برای دیدار با نساجی آماده کنیم و پس از آن هم بلافاصله باید برای مسابقه با السد به قطر برویم که این شرایط اصلا درست نیست.
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بسیار خسته هستیم و کیفیت زمین های بد، به شدت ما را اذیت کرده است و امیدوارم تمرکز بازیکنان را بیش از این برهم نزند.
وی تصریح کرد: امیدوارم برنامه ریزی ما اصلاح شود و بتوانیم با نظارت بهتری مسابقات را برگزار کنیم. ای کاش مسئولان زمین های مسابقه تیم ها را ارزیابی کنند و بعد اجازه برگزاری بازی را بدهند. 
حسینی اظهار داشت: فدراسیون باید به تیم های شهرستانی کمک کند تا با اصلاح وضعیت زمین خود به رشد فوتبال ایران کمک کنند.

وی در خصوص این‌که مصاحبه‌ای از او درباره حسین هدایتی پخش شده و صحبت‌های او به صورت کامل نشان داده نشده، افزود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: خوشبختانه ما در کشوری زندگی می‌کنیم که قانون به خوبی اجرا می‌شود و من هیچ‌گاه در مورد قانون حرفی ندارم. من فقط درباره پرسپولیس صحبت کردم و از حق باشگاه خودم با میلیون‌ها هوادار دفاع کردم.

کاپیتان پرسپولیس ادامه داد: متأسفانه سوال خبرنگاری که از من این مسئله را پرسیده بود به صورت کامل پخش نشده و فقط حرف‌های من را پخش کردند. حرف من هم این است که در کشور ما هرچه قانون بگوید انجام می‌شود. اما باید خیلی از مسائل بررسی شود. چرا فقط در این میان نام پرسپولیس مطرح شده و این در حالی است که حسین هدایتی به خیلی‌ها کمک کرد است. حرف من فقط درباره پرسپولیس است وگرنه ما هیچ‌گاه درباره قانون نمی‌توانیم حرف بزنیم؛ چراکه تصمیم‌گیرنده در این خصوص قانون است و من فقط درباره پرسپولیس صحبت کردم. هدایتی فقط به پرسپولیس کمک نکرد، بلکه به خیلی از جاهای دیگر هم کمک کرد اما عجیب است که چرا فقط از پرسپولیس نام ‌برده می‌شود. سوال من است که آیا هدایتی فقط به پرسپولیس کمک کرده یا به خیلی‌های دیگر هم کمک کرده است.

حسینی خاطرنشان کرد: ما در هر شرایطی تابع قانون هستیم و دیگر من در این باره صحبتی نکردم. اما روی صحبت من به کسانی است که در این میان فقط از پرسپولیس حرف می‌زنند. هدایتی روزگاری اسپانسر باشگاه پرسپولیس بوده و اگر هم پولی به پرسپولیس آمده به عنوان اسپانسری آمده و نباید برای زمین زدن پرسپولیس این حرف‌ها مطرح شود.

وی درباره بازی با نساجی قائم شهر هم اظهار داشت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نساجی تیم خوب و ریشه‌داری است و ما مطمئنا کار سختی در این زمینه خواهیم داشت، به خصوص این‌که بازی در چمن مصنوعی سخت است. اما همه تلاشمان را خواهیم کرد تا دست پر از زمین بیرون بیاییم