گلایه مدیر تیم سیاه‌جامگان درخصوص بازی مقابل سپید‌رود

برگزاری مسابقه در ورزشگاه عضدی رشت توهین به هواداران و فوتبال ایران است مدیر تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد گفت: برگزاری بازی های ل ......

برگزاری مسابقه در ورزشگاه عضدی رشت توهین به هواداران و فوتبال ایران است

مدیر تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد گفت: برگزاری بازی های لیگ برتر در ورزشگاه عضدی رشت توهین به هواداران و فوتبال ایران است.

به گزارش مدال به نقل از آرمین رهبر در گفتگو با خبرگزاری فارس در مشهد درباره وضعیت برگزاری دیدار این تیم مقابل سپید رود رشت اظهار کرد: در بازدیدی که شب گذشته و امروز از ورزشگاه عضدی رشت داشتیم متوجه شدیم این ورزشگاه حداقل های استاندارد لیگ برتر را ندارد.
وی با گلایه از مسئولین لیگ برتر گفت: متاسفانه آقایان بین تیم های مختلف فرق قائل هستند و نمی دانیم چگونه برگزاری بازی ها در این ورزشگاه را تایید کردند.
وی افزود: تا ساعت ١١ دیشب گارگران ساختمانی در این ورزشگاه مشغول جوش دادن نیمکت ها بودند و این ورزشگاه در حال حاضر به یک کارگاه ساختمانی شبیه است نه یک ورزشگاه.
رهبر ادامه داد: چمن ورزشگاه عضدی رشت از نوع چمن مصنوعی است که بسیاری از نقاط آن فرسوده است و توپ به راحتی روی آن حرکت نمی کند.
مدیر تیم سیاه جامگان اظهار کرد: این در حالی است که نیمکت تیم ما قرار است در جایی قرارداده شود که پشت سر ما جایگاه ویژه میهمانان تیم میزبان است و این خلاف قوانین است. ما نزدیک به ٣٠ نفر بازیکن و همراه داریم و این در حالی است که جایگاه میهمانان ورزشگاه تنهابرای ٢٥ نفر گنجایش دارد و در اختیار تیم میزبان است و ما نمی دانیم آنها را کجا مستقر نماییم.
وی افزود: رفتار مسئولین سازمان لیگ با تیم ها چند گانه است و وقتی ما در ورزشگاه ثامن مشهد قصد برگزاری بازیها را داشتیم آنها به ما برای یک اسکوربورد کلی بانه گرفتند و حتی اجازه برگزاری بازی های ما را نمی دادند، ولی وقتی ما ورزشگاه رشت را دیدیم متوجه شدیم ورزشگاه تختی مشهد با همه فرسودگی هایش ١٠ بر صفر از اینجا جلوتر است و حتی چمن مصنوعی تختی مشهد بسیار استانداردتر از رشت است.
رهبر ادامه داد: ورزشگاه رشت ٧ هزار نفر گنجایش دارد که قرار است ٥ هزار صندلی آن بلیط فروشی شود اما واقعا با همین ٥ هزار نفر هم ممکن است با شرایط ورزشگاه اتفاقات ناگواری در بازی رخ دهد که ما وظیفه داریم این مسایل را قبل از بازی گوشزد نماییم اما متاسفانه گوش شنوابی وجود ندارد و ما از این مسایل دلهره داریم.
رهبر تصریح کرد: این ورزشگاه از حداقل ها هم برخوردار نیست و نمی دانیم چگونه در آن می خواهند بازی برگزار نمایند.با این شرایط برگزاری بازی های لیگ برتر در ورزشگاه عضدی رشت توهین به هواداران و فوتبال ایران است.

 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال