گلایه‌های مربی پارس جنوبی؛ تا دیر نشده کاری بکنید

کوروس آقازاده، مربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم پس از تساوی برابر ماشین‌سازی در مورد این دیدار و مشکلات باشگاه صحبت کرد...

به گزارش مدال، کوروس آقازاده پس از تساوی یک - یک تیم پارس جنوبی مقابل ماشین‌سازی تبریز اظهار داشت: ما توانستیم در نیمه اول یک گل به ثمر برسانیم و در ادامه نیز موقعیت‌‌های گل خوبی ایجاد کردیم که البته نتوانستیم از آنها بهره لازم را ببریم. در نیمه دوم این انتظار را داشتیم که حریف روی ما فشار بیشتری بیاورد و همین هم شد و ما روی یک اشتباه گل تساوی را دریافت کردیم.
وی با اشاره به مشکلات پارس جنوبی ادامه داد: با چنگ و دندان در حال حفظ کردن تیم هستیم و فکر می‌کنم در ادامه کار سختی خواهیم داشت. هر کسی که می‌تواند باید الان کمک کند, چون با این وضعیت اداره کردن تیم خیلی سخت است. الان عملا‌ً تمرکز تیم از بین رفته است و همین مسئله باعث می‌شود که بازیکن خودش را گم کند و گل دریافت کنیم.
مربی پارس جنوبی تأکید کرد: دست ما عملاً‌ بسته است. شما بیاید بودجه تیم ما را با دیگر تیم‌ها مقایسه کنید. شاید کل بودجه ما اندازه مبلغ یک بازیکن در تیم‌های دیگر باشد. برای موفقیت باید همه چیز فراهم شود و بعد از تیم نتیجه بخواهیم. وقتی پول باشد می‌توانید بازیکنی بگیرید که بتواند مشکلاتی را از تیم کم کند.
آقازاده عنوان کرد: مشکل دیگر ما این است که تعداد مصدومان نیز خیلی زیاد است و برای هر بازی ما چند مصدوم داریم. سعی می‌کنیم به آینده و به مسئولان شهر و مجموعه باشگاه امیدوار باشیم تا بتوانیم موفق باشیم.

بیشتر بخوانید:

خطیبی: شایسته پیروزی بودیم/ در مورد داوری صحبت نمی‌کنم

تگ ها


پارس جنوبی جم ماشین سازی فراز کمالوند رسول خطیبی نشست خبری لیگ برتر فوتبال ایران ماشین سازی پارس جنوبی جم پارس جنوبی جم-ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال