گلایه و انتقاد عزیزمحمدی از مسئولین سازمان لیگ

عزیز الله محمدی که مسئولیت برگزاری جام شهدا را بر عهده داشت در پایان بازی پرسپولیس و نیروی زمینی گلایه‌هایی را نسبت به مسئولین سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال مطرح کرد....

عزیز الله محمدی درباره عدم اهدای مدال پرسپولیس روی سکو گفت: مدال و حکم را به پرسپولیسی ها دادیم اما نمی توانیم برای هر اهدای مدال استیج بزنیم و یک مرتبه برای فینال استیج خواهیم داشت. 

به گزارش مدال، رئیس اتحادیه فوتبال کشورمان افزود: به سرپرستان حکم و مدال را دادیم و اگر بخواهیم یک زمان جام و مدال بدهیم، باید هر سه تیم روی سکو بیایند و مدال بگیرند. با تلویزیون نیز برای پخش مستقیم هماهنگ کردیم و زمان زیادی نداریم و به همین دلیل برای تیم قهرمان مراسم میگیریم.


او در پاسخ به این سوال که آیا قبول دارید مسابقات بی نظم بود، بیان کرد: خیر. ما زمان شروع جام، بعد از نامه بنیاد شهید در اوایل خردادماه که درخواست برگزاری داشتند به تاج نامه زدیم و گفتیم مسابقات را برگزار می کنیم و آقای تاج خواهان برگزاری پر شکوه آن شدند و گفتند اعضای سازمان لیگ نیز باید مساعدت به عمل آورند. به شهرستان قدس نامه زدیم و به شهردار نیز نامه ارسال کردیم و همه قول مساعدت دادند و انصافا همکاری کردند. با نزدیکی مسابقات باید تقویم می نوشتیم و با صدا و سیما نیز برای پخش هماهنگ کردیم. ما چند روز قبل تیم ها را هماهنگ کردیم و مشکلی نبود. فدراسیون و سازمان لیگ بعد از اتفاقات اهواز و اصفهان خواهان مجهز شدن ورزشگاه ها شدند.


وی ادامه داد: یکی از این تجهیزات، دوربین مدار بسته و گیت بود و باید صندلی شماره گذاری می شد. وقتی متوجه حضور پرسپولیس شدند و با توجه به دستورالعمل فدراسیون، شرایط برای برگزاری مسابقه سخت شد. ما با همه هماهنگ کردیم و قرعه کشی انجام دادیم و روز دوشنبه قرار بود جلسه با شورای تامین داشته باشیم اما در این جلسه اعلام شد که سازمان لیگ مخالف برگزاری است و فردا صبح در تهران شورای تامین گذاشتند. شورای تامین مصوب کرد که با بلیت فروشی مسابقه برگزارشود و فتاحی اصرار کرد به دلیل استاندارد آسیا باید بی تماشاگر بازی کنیم و ما نیز گفتیم اگر پرسپولیس موافقت کند ما مخالف نیستیم. آنها نیز شرایط خود را داشتند و در نهایت مصوب شد با تماشاگر باشد. فردا دوستان نامه زدند در آزادی برگزار کنید و ما نزد آقای تاج رفتیم و او گفت اگر بی تماشاگر باشد ما کمک می کنیم. ما بر سر دو راهی بودیم و در نهایت تصمیم گرفتیم بازی با تماشاگر باشد و به همین دلیل فدراسیون و سازمان لیگ اعلام کردند که همکاری نمی کنیم و به باشگاه ها نامه زدند که اگر با تماشاگر باشد شما نباید شرکت کنید اما باشگاه ها آمدند و بازی برگزار شد. ما نیز اعلام نکردیم بی تماشاگر است و به ما داور ندادند و ما از پیشکسوتان استفاده کردیم.


او درباره اسپانسر جذب شده و در آمدها عنوان کرد: به دلیل مسائلی که پیش آمد و عدم پخش یک مسابقه، دچار ضرر شدیم. بلیت فروشی هم خوب انجام نشد اما پول اسپانسر جبران هزینه هم نمی کند.

محمدی درباره بحث داوران تصریح کرد: به ما داور ندادند و جوانترها نیامدند و به ناظرین مسابقات گفتیم بیایند اما آنها قبول نکردند. داوران خودشان نیامدند و هیات تهران به اعضای استادیوم گفته بود با ما همکاری نکنند.


او در پاسخ به این سوال که آیا هزینه شما با این حجم از تبلیغات از درآمد بیشتر است، گفت: درست می گویم و نمی توانم بگویم چه کسی چه قدر گرفته است. ما گزارش دقیق به مسئولان خواهیم داد تا متوجه شوند.

او در ادامه گفت که قرار نیست مبلغی به تیم قهرمان اهدا شود و این موضوع را در دعوت نامه ذکر کرده اند.

اخبار مرتبط:
پرسپولیسی‌ها در رختکن مدال گرفتند/ خلیل‌زاده ممنوع‌المصاحبه شد!

تگ ها


پرسپولیس جام شهدا عزیزالله عزیزمحمدی فوتبال