گلری که هر لحظه بوی گل می دهد

دروازه بان برزیلی لیورپول روز گذشته با یک شروع مجدد زیبا، سازنده گل سوم تیمش بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لیورپول روز گذشته موفق شد میهمان خود نوریچ را با نتیجه سه بر یک شکست دهد. این دیدار صحنه قدرت نمایی خط حمله لیورپول بود. در روزی که مانه و صلاح هر دو گل های زیبایی به ثمر رساند، دیاز، خرید جدید سرخ پوشان از پورتو هم گلزنی کرد.

در این دیدار خط حمله لیورپول تنها نقطه عطف این تیم نبود و تک تک نفرات تیم کلوپ به بهترین شکل ممکن عمل کردند. یکی از بهترین های میزبان مقابل نوریچ، آلیسون بکر بود؛ گلر برزیلی لیورپول بعد از گل بدی که پس از برخورد توپ به بازیکن خودی و تغییر مسیر آن، وارد دروازه اش شد، با یک پاس گل همه چیز را به فراموشی سپرد.

بکر که پیش از این سابقه گلزنی و پاس گل دادن را در لیورپول داشت با یک شروع مجدد دیدنی توپ را به زمین حریف فرستاد؛ توپ با قوسی زیبا مقابل صلاح قرار گرفت و او هم به خوبی قدر پاس را دانسته و دروازه نوریچ را برای بار سوم باز کرد؛ این گونه بود که میزبان با دو حرکت (از دروازه بان به مهاجم) به گل رسید تا بکر دوباره خودی نشان دهد.

دروازه بان لیورپول که امیدوار است در جام جهانی 2022 هم شماره یک تیم ملی کشورش در قطر باشد تا کنون در 161 بازی برای تیم باشگاهی اش انجام داده و موفق به ثبت 75 کلین شیت شده است. او 5 مهار پنالتی داشته و 4 جام با لیورپول کسب کرده است. نکته جالب توجه در مورد آلیسون دو پاس گل و یک گلی است که در طول این 161 بازی برایش ثبت شده تا او را به چهره ای متمایز تبدیل کند؛ چهره ای که هر لحظه بوی گل می دهد و مدافعان حریف باید حواسشان به او هم باشد!

 

 

تگ ها


فوتبال جهان لیورپول لیگ برتر فوتبال