گلر جذب نشود خودم به میدان می روم

مشهد _ سرمربی جدید تیم شهر خوردو با اشاره به اینکه دلم از بودن در مشهد قرص است، گفت: اگر گلری جذب نشود خودم در لیگ آتی به میدان خواهم رفت....

به گزارش خبرنگار مهر، سیدمهدی رحمتی عصر امروز در جمع خبرنگاران در حاشیه مراسم معارفه خود گفت: خدا را شکر می‌کنم که نخستین شروعم در مربی‌گری از مشهد است، از حمیداوی برای اعتمادی که به من کرد تشکر می‌کنم. 

سرمربی جدید شهر خودرو بیان کرد: با صحبت‌هایی که با حمیداوی داشتیم تمام بازیکنان به جز اکبر صادقی و آقاجانپور قرارداد دارند. تا بازیکن جایگزینی در آن پست جذب نکنیم، بازیکنی از تیم جدا نمی‌شود.

وی با اشاره به اینکه صادقی هم کاپیتان تیم است و با ما همراه خواهد بود، اظهار کرد: مرادمند از فردا به تمرینات اضافه خواهد شد، تمام بازیکنان در آسیا همراه ما خواهند بود. 

رحمتی گفت: با بزرگان فوتبال مشورت کردم، اما هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ام. اگر گلری جذب نشود خودم در لیگ آتی بازی می‌کنم. همچنین در خصوص لیگ قهرمانان آسیا هم باید بگویم قطعا به میدان خواهم‌ر 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قصد دارد رکورد غلامپور را بشکند یا خیر، بیان کرد: تا روزی که بتوانم بازی می‌کنم.

رحمتی گفت: دلم قرص است، زیرا در مشهد هستیم و اول تلاش می‌کنم تیم را به عنوان نماینده خراسان و شهر مشهد آماده کنم و به آنچه مردم مشهد استحقاقش را دارند دست پیدا کنند.

تگ ها


سیدمهدی رحمتی تیم فوتبال شهر خودرو مشهد مشهد