۱+۳ گلر جوان در پرسپولیس؛ ترافیک سنگین برای گلر سوم

با به خدمت گرفتن امیرحسین بیات دروازه‌بان تیم امید، لیست امید باشگاه پرسپولیس تکمیل شد و ترافیک سنگینی در پست دروازه‌بانی سرخپوشان به وجود آمده است...

۱+۳ گلر جوان در پرسپولیس؛ ترافیک سنگین برای گلر سوم

به گزارش مدال، امیرحسین بیات، دروازه‌بان 21 ساله که سابقه حضور در تیم‌های پیکان و نفت تهران را داشته  با قراردادی سه ساله به پرسپولیس پیوست.
پرسپولیس علاوه بر بیرانوند و رادو همچون سه فصل گذشته درویش‌وند را به عنوان گلر زیر 23سال و گلر سوم همچنان در اختیار دارد.
از سوی دیگر ساسان زمانه گلر امیدهای استقلال هم در انتقالی جنجالی به پرسپولیس پیوست و در تیم امید عضویت دارد اما عجیب اینکه در تمرینات بزرگسالان نیست.
آرش شرقی گلر زیر 21سال که در سپاهان، ذوب‌آهن و جوانان گالاتاسرای عضویت دارد هم در تمرینات بزرگسالان پرسپولیس در حال تست دادن است و احتمالا جذب می‌شود.
بیات چهارمین گلر جوان سرخ‌ها خواهد بود. از این چهار نفر چند گلر در تیم بزرگسالان خواهد بود و برای کدامیک غیر از درویش‌وند کارت بازی لیگ حرفه‌ای صادر می‌شود؟ هر تیم می‌تواند نام ۳۰ بازیکن امید و جوانان را وارد لیست لیگ برتری خود کند.
 پرسپولیس در رده بزرگسالان خود هم در پست‌هایی خرید داشته که باعث ترافیک بازیکن شده است. بد نیست بدانید لیست تیم امید پرسپولیس پر شده است.

بیشتر بخوانید:

مصلح مازادی که دو هفته قبل تمدید کرده بود!/ عاقبت تیم بستن مدیران

تگ ها


پرسپولیس علیرضا بیرانوند اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس گابریل کالدرون امیرـــحسین‌ـــبیات حسین قدوسی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال