گلر سابق میلان به بارسلونا نزدیک تر شد

جان لوئیجی دوناروما با جدایی قطعی از میلان این روزها به دنبال یک تیم مناسب برای خود است....

به گزارش "ورزش سه"، با پایان فصل و قطعی شدن سهمیه میلان در لیگ قهرمانان به نظر می رسید که جان لوئیجی دوناورما در این باشگاه ماندنی خواهد بود ولی یک روز پس از بازی میلان برابر آتالانتا و در حالی که جشن کسب سهمیه می گرفتندریال پائولو مالدینی مدیر ورزشی میلان خبر از قطع همکاری با دوناروما داد. باشگاه پیشنهاد ۵ ساله خود به این دروازه بان را پس گرفت و دیگر حاضر نشد با مینو رایولا مدیر برنامه های او مذاکره کند.

کمی بعد میلان خبر از توافق با مینیان گلر باشگاه لیل فرانسه داد و او فصل بعد دروازه بان اول روسونری خواهد بود.

طبق ادعای گاتزتا دلواسپورت، دوناروما از  طریق مدیر برنامه هایش به یوونتوس، پی اس جی و بارسلونا پیشنهاد شده است و با توحه به روابط خوب رایولا و خوان لاپورتا رئیس بارسلونا، به نظر می رسد گزینه باشگاه کاتالان جدی تر از دیگر گزینه ها باشد.

بارسا برای جذب دوناروما باید مارک آندره تراشتگن گلر موفق آلمانی خود را به فروش برساند. گلری که دستمزد بسیار بالایی دریافت می کند و در حال حاضر زانوی خود را نیز جراحی کرده است. فروش تراشتگن به سادگی میسر نخواهد بود ولی در اسپانیا نیز معتقدند لاپورتا برای کم کردن هزینه های باشگاه ممکن است حتی تراشتگن را در فهرست فروش بگذارد. اتفاقی که اگر رخ بدهد، دوناروما به بارسا نزدیک تر از همیشه خواهد شد.

تگ ها


لاپورتا مینو رایولا مارک آندره ترشتگن آث میلان جان لوئیجی دوناروما بارسلونا