شرایط ویژه‌ گلر پرسپولیس در دوران کرونا

بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس در دوران کرونا شرایط ویژه‌ای را پشت سر می‌گذارد....

به گزارش مدال و به نقل از ایرنا ، همزمان با آغازین روزهای پیشروی کرونا در دنیا، رادوشوویچ، همسر، فرزند و مادر همسر خود را به ایران آورد اما بعد از گذشت چند روز، کرونا همه چیز را تحت تاثیر قرار داد و در نهایت پس از تعطیلی لیگ، وی با پرواز از طریق قطر به زاگرب و سپس از آنجا به زادگاهش یعنی اشپیلت رسید.

رادو به محض فرود در فرودگاه شهرش ۱۴ روز را در قرنطینه اجباری سپری کرد اما پدرش، یک باشگاه خانگی برای او ایجاد کرد تا وی بتواند تمریناتش را در خانه انجام دهد. دروازه‌بان پرسپولیس در دوان قرنطینه برنامه‌هایش را با هماهنگی داود فنایی مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس انجام می‌داد.

وی پس از پایان دوران قرنطینه خود به یکی از دهکده‌های اطراف شهر خود رفت. «زاگ‌وُشت» یکی از دهکده‌های کوچک در فاصله ۸۰ کیلومتری اشپیلت است که کرونا هنوز به آن منطقه نرسیده است. دروازه‌بان پرسپولیس همراه خانواده به این دهکده رفت و در این منطقه خود را قرنطینه کرد.

در این مدت رادوشوویچ تمرینات درون چمن را در این دهکده زیر نظر پدرش پیگیری کرد؛ بعد از حدود بیش از ۲۰ روز قرنطینه در آن دهکده، وی به اشپیلت بازگشت و تمرینات درون چمن خود زیر نظر مربیان بومی ادامه داد.

دروازه‌بان کروات پرسپولیس از مسوولان باشگاه درخواست کرده است تا اجازه حضورش را در تمرینات تیم هایدوک اشپیلت صادر کنند و منتظر پاسخ مسوولان پرسپولیس است تا بتواند تمرینات تیمی‌اش را با این تیم مطرح کرواسی آغاز کند.

هایدوک اشپیلت حدود ۲ هفته است که تمرینات گروهی خود را آغاز کرده است. این تیم در رده چهارم لیگ برتر کرواسی قرار دارد.

نکته دیگر در مورد این دروازه‌بان این است که او در روز اول حضور در کرواسی موهای خود را در خانه تراشید تا نکات بهداشتی را بیش از پیش رعایت کرده باشد.

بیشتر بخوانید:

روز پرکار مثلث مدیریتی پرسپولیس در محل باشگاه

پایان جلسه مدیران پرسپولیس با گذر از خبرنگاران

 

 

تگ ها


بوژیدار رادوشوویچ پرسپولیس تهران فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال