گلزنی برای بارسا حسی باورنکردنی داشت

مارتین براثیوت از زدن اولین گل برای بارسا بسیار خوشحال است و حس مثبتی دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شب گذشته بازی بارسا برابر مایورکا برای مارتین برایثویت خاطره ای خوب به جا گذاشت. ستاره دانمارکی که فوریه گذشته از لگانس به بارسا پیوست، از ابتدا در ترکیب ثابت قرار گرفت و موفق شد گل دوم تیمش را نیز روی پاس مسی به ثمر برساند. این اولین گل او با پیراهن بارسا در پنجمین بازی او برای این تیم بود و البته عجیب اینکه او گلش را نیز جشن نگرفت.

برایثویت در مصاحبه های اخیر خود گفته بود که به بارسا آمده تا سال ها بماند و اینکه حضور او موقتی نخواهد بود. او شب گذشته نشان داد که آبی اناری ها می توانند از خریدی که انجام داده اند، راضی و خوشحال باشند.

برایثویت در پایان بازی گفت:« حسم پس از اولین گل برای بارسا باورنکردنی بود. من و هم تیمی ها خوشحالیم و باید به همین مسیر ادامه دهیم. هر مهاجمی دوست دارد گل بزند. من در این مدت سخت تمرین کرده ام و حالا از هر لحاظ روی فرم هستم. واقعا از اولین گلم برای بارسا خوشحالم.»

برایثویت ادامه داد:« این یک پیروزی مهم بود و توانستیم ۴ گل هم بزنیم و گلی دریافت نکنیم. تیم اطمینان بالایی دارد و می خواهیم بازی های بعدی را نیز پیروز شویم.»

بازی بی تماشاگر:« شرایط خاصی بود ولی چاره ای نیست جز انجام بازی ها در پشت درهای بسته. در این وضعیت باید کارها را به بهترین شکلی که می توانیم انجام دهیم.»

بازی بعدی برابر لگانس:« برای من این یک بازی ویژه خواهد بود چون در این تیم دوستان زیادی دارم ولی در زمین، دوست هم نخواهیم بود.»

بیشتر بخوانید:

سایه روشن های بارسلونا در شروع مجدد لالیگا

مدافع بارسلونا بازی بعدی تیمش را از دست داد

 

 

تگ ها


فوتبال جهان بارسلونا فوتبال