گلزنی بعد از 52 ثانیه

ایسما گونکالوس پس از 52 ثانیه اولین گل خود در استقلال را به ثمر رساند...

ایسما گونکالوس پس از 52 ثانیه اولین گل خود در استقلال را به ثمر رساند

ایسما گونکالوس 52 ثانیه نیاز داشت برای ثبت اولین گل خود در استقلال و شروعی امیدوار کننده برای آبی ها آن هم در شرایطی که جدایی تیام برای هواداران این ناراحت کننده بود و جذب الحاجی گرو نیز جز هزینه کلان و حاشیه های متعدد خروجی خاص دیگری نداشت. 
به گزارش مدال، در این شرایط و بعد از فسخ با گرو همه منتظر بودند که ببینند خرید جدید و تا حدودی مطرح  استقلال در خط حمله چه عملکردی خواهد داشت. امروز اما ایسما همه ابهامات و نگرانی ها از اضافه وزن و یا آماده نبودن خود را به امید تبدیل کرد. او دقیقه 81 به میدان آمد و 52 تانیه بعد فراری داشت که منجر به گل شد . در این گل هر چند که بازیکنان پیکان اشتباهات فردی داشتند اما فرار ایسما، عبورش از یار مستقیم و نوع ضربه زدن او  به توپ نشان داد که این بازیکن از تجربه اش نهایت استفاده را می برد. ایسما هر چند که نیاز به زمان دارد و اگر امروز گل نمی زد هم نمی شد  خرده گرفت اما او با این گل حالا با روحیه ای خوب به استقبال بازی های آتی می رود و از آنجا که شفر در خط حمله باقری، منشا و تبریزی را هم دارد جایگاه خود را در ترکیب تثبیت می کند. 
ایسما گونکالوس امروز نشان داد که از کیفیت خوبی برخوردار است و می تواند در بازی های آتی مشکل گلزنی آبی ها را حل کرده و در لیگ و آسیا عنصری تاثیر گذار باشد.