گلزن فینال لیگ قهرمانان در لیست اینتر

اینتر قصد دارد برای خرید دیوک اوریگی، مهاجم بلژیکی لیورپول در زمستان اقدام کند....

به گزارش "ورزش سه"، نشریه ایتالیایی کوریره دلااسپورت مدعی شد اینتر به دنبال گزینه جدید خط حمله بوده و از دیوک اوریگی به عنوان نامزد احتمالی جانشینی روملو لوکاکو در ترکیب نام برده شده است. آنتونیو کونته از مدیران تیم خواسته یک مهاجم جدید به عنوان گزینه جانشین در فصل زمستان جذب کنند و تا امروز نام دیوگ اوریگی و البته ژروینیئو، مهاجم پارما مطرح شده است.

اوریگی در این فصل در لیورپول شرایط خوبی نداشته و تنها برای سومین بار در این فصل در دیدار روز یکشنبه مرسی سایدی ها مقابل وست برومویچ در ترکیب ظاهر شد. این مهاجم ۲۵ ساله از ژانویه زمان بیشتری برای بازی کردن می خواهد و نگران از دست دادن جایگاه خود در تیم ملی بلژیک و خط خوردن از لیست این تیم برای رقابت های یورو ۲۰۲۰ است.

قرارداد اوریگی با لیورپول در ماه ژوئن ۲۰۲۴ به پایان می رسد و ارزش فعلی او در بازار ۱۶ میلیون یورو تخمین زده شده است. دیوک اوریگی دو فصل قبل و در قهرمانی دراماتیک لیورپول در لیگ قهرمانان نقش مهمی ایفا کرد. او با تیزهوشی موفق به زدن گل چهارم مقابل بارسلونا و صعود تیمش به فینال شد و در بازی نهایی نیز در دقایق پایانی دروازه تاتنهام را باز کرد تا قهرمانی تیمش مسجل شود.

تگ ها


دیووک اوریگی اینتر میلان آنتونیو کونته لیورپول