گلزن مس: برای پیروزی به تبریز آمده بودیم

گلزن مسی ها معتقد است فشردگی بازی های این تیم باعث شد تا آنها نتوانند برابر تیم تراکتور به نتیجه مورد نظر برسند....

به گزارش مدال، بهرام رشید فرخی پس از دیدار برابر تراکتور در میکسدزون ورزشگاه یادگار امام درباره دیدار مسی ها برابر تراکتور گفت: ما آمده بودیم تا بتوانیم در این دیدار با پیروزی بازی را به پایان برسانیم اما در نهایت این اتفاق نیفتاد.

او درباره دلیل شگست به تراکتور گفت: به هرحال فشار بازی ها برای تیم های حاضر در رقابت های لیگ بسیار زیاد است و همین موضوع باعث شده است تا بازیکنان مان خسته شوند. ما برای این بازی خسته بودیم در غیر اینصورت می توانستیم برابر حریفمان به پیروزی برسیم. ما به مانند زمانی که برابر ذوب آهن به میدان رفتیم و توانتستیم به برتری برسیم در این بازی هم به دنبال شکست حریفمان بودیم.
گلزن مسی ها درباره بازی خوب تیمشان در دقایقی از بازی و برتری برابر تراکتور گفت: طبیعی است که همه تیم ها برابر تیم های بزرگ صاحب انگیزه می شوند ما هم به همین دلیل مقابل حریف به دنبال گلزنی بودیم.

رشیدفرخی درباره سرمای هوا نیز گفت: به هرحال هوا که سرد بود و ما هم به سرما عادت نداشتیم. البته باز هم با توجه به این موضوع به طور کامل نمی توان گفت نتیجه به دست امده به دلیل سرمای هوا باشد.
او در پایان گفت: این روزهای بازی های فشرده ای را پشت سر می گذاریم و چهار روز دیگر هم باید با گل ریحان بازی کنیم. امیدوارم بتوانیم به مانند بازی های اخیر در لیگ دسته اول حاضر شویم و در نهایت کرمان را در لیگ برتر صاحب تیم کنیم.

بیشتر بخوانید:
جهنم دو هفته‌ای در انتظار تیم‌های ایرانی در آسیا!
آمار نگران کننده برای گل‌محمدی و پرسپولیس!
مطهری: خیلی‌ها می‌گفتند در حد ذخیره‌های استقلال هم نیستی 

تگ ها


تراکتور دسته یک فوتبال ایران مس کرمان جام حذفی ایران بهرام رشید فرخی مس کرمان Tractor Tractor-مس کرمان جام حذفی فوتبال