گل آرمان از تنور بیرون آمد؛ نوش جان

آرمان رمضانی بالاخره و پس از گذشت ۳۰۶ روز در دیدار استقلال مقابل صنعت نفت موفق به گلزنی شد....

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در دیدار حساس مقابل صنعت نفت در شبی که این تیم موقعیت های زیادی را هدر داد و تصمیمات داوری نیز در گره خوردن بازی برای آنها تأثیرگذار بود، به لطف تک گل زیبای رمضانی در دقیقه ۹۴، از سد صنعت نفت عبور کرد.


در این مسابقه و در حالیکه آبادانی ها به دلیل اخراج بغلانی کار را از دقیقه ۵۲ به بعد ده نفره ادامه دادند، سرانجام و در لحظات پایانی دروازه این تیم روی اشتباه محمد طیبی و فرزین گروسیان و البته تیزهوشی آرمان رمضانی باز شد. 


در دقیقه ۹۴ این مسابقه یک ارسال بلند به روی دروازه صنعت نفت، به محمد طیبی رسید و مدافع آبادانی ها در حالیکه قصد داشت با یک ضربه سر توپ را به فرزین گروسیان دروازه بان تیمش برساند، با تیزهوشی و سرعت بالای آرمان رمضانی، این بازیکن قبل از گلر صنعت نفت به توپ رسید و با ضربه ای نرم و زیبا، توپ را از بالای سر گروسیان عبور داد تا گل آبی پوشان در ثانیه های پایانی به ثمر برسد.


آرمان رمضانی که در تابستان گذشته از سایپا به پرسپولیس پیوست، در طی دوران حضورش در جمع سرخپوشان انتظارات را برآورده نکرد و بدون اینکه حتی روی یک گل نیز تأثیری داشته باشد، قراردادش را با این تیم فسخ کرد و در انتقالی عجیب و غیر منتظره، سر از استقلال در آورد.


رمضانی که در طی حضور در استقلال به عنوان بازیکن جانشین به میدان می آمد، در دیدار امشب مقابل صنعت نفت نیز در دقیقه ۸۲ به جای ارسلان مطهری به زمین مسابقه آمد تا اون بتواند قفل دروازه آبادانی ها را باز کند که در دقیقه ۹۴ نیز موفق به انجام این کار شد.


رمضانی که آخرین بار در هفته بیست و ششم لیگ نوزدهم و در بازی سایپا در برابر شاهین بوشهر موفق شده بود گلزنی کند، پس از گذشت ۳۰۶ روز بالاخره پایش به گلزنی باز شد تا طلسم ناکامی هایش را بشکند و سه امتیاز حساس را به حساب تیمش واریز کرد تا آبی پوشان به رتبه سوم جدول بازگردند.


آخرین یاغی فوتبال ایران که پس از جدایی تصمیم گرفت راهی استقلال شود، انگیزه های زیادی داشت تا توانایی هایش را در تیم رقیب نشان دهد ولی با وجود ارسلان مطهری، شیخ دیاباته و مهدی قایدی، او هرگز فرصت این را پپیدا نکرد که از ابتدا در ترکیب تیمش به میدان برود ولی در نهایت و در آبادان، موفق شد به طلسم ناکامی هایش پایان دهد.

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال