گل استثنایی آرش افشین برای هت‌تریک خیبر

درخشش آرش افشین ادامه دارد و او در نیم فصل دوم با پیراهن خیبرخرم آباد به نمایش های خیره کننده خود ادامه می دهد....

به گزارش "ورزش سه"، مهم ترین شگفتی نیم فصل اول رقابت های لیگ دسته اول قهرمانی شهرداری آستارا با پایان رافت بود؛ قهرمانی که ای که به خصوص در هفته های آخر با نمایش های آرش افشین ستاره ملی پوش سابق استقلال و فولاد خوزستان بیشتر به چشم آمد.


با پایان نیم فصل اما مشکلات مالی شهرداری آستارا این تیم را به دردسر انداخت و پس از استعفای پایان رافت، آرش افشین نیز یکی از بازیکنانی بود که به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش راه جدایی در پیش گرفت و به خیبرخرم آباد پیوست که با عبدالله ویسی به لیگ برتری شدن می اندیشد.


شاگردان ویسی که این روزها فرم خوبی دارند و با شروع دوباره بازی ها به دو پیروزی پیاپی دست یافته اند، در دیدار برابر پارس جنوبی جم نیز با گل زیبای آرش افشین در آستانه کسب یک پیروزی ارزشمند قرار دارند و در صورت حفظ این نتیجه ۲۸ امتیازی می شوند و به رتبه های بالایی جدول رده بندی نزدیک تر می شوند.


ستاره سابق فولاد خوزستان برای ثبت این گل ارزشمند و تعیین کننده، چرخش زیبایی در دئول با بازیکن حریف پشت محوطه جریمه داشت و سپس با روی پای راست به دروازه پارس جنوبی جم شوت زد و حساب کار را به سود تیمش تغییر داد. خیبر در نیمه دوم با دو گل از عارف رستمی در آستانه کسب یک پیروزی آسان قرار گرفته است؛ پیروزی ای که بیش از هر چیز باید در رسیدن به آن مدیون گل زیبای افشین باشند.

تگ ها


دسته یک آرش افشین