گل به آروکا اولین گل مهدی طارمی بود

مهدی طارمی شب گذشته و در بازی با آروکا اولین گل فصل را برای تیم پورتو به ثمر رساند و به همراه تیمش به صدر جدول رده بندی لیگ برتر پرتغال رفت...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در این بازی پورتو با نتیجه ۳-۰ پیروز شد که مهدی طارمی در دقیقه ۳۴ زننده دومین گل پورتو در این بازی بود. مهدی طارمی پیش از این بازی هم در مصاف با ماریتیمو دروازه تیم حریف را باز کرد؛ مسابقه ای که با نتیجه یک بر یک به پایان رسید اما بر اساس اعلام فدراسیون فوتبال پرتغال این گل به نام دیاز به ثبت رسید به این خاطر که مدافع تیم ماریتیمو از داخل دروازه توپ را برگشت داد و توپ به مهدی طارمی رسید و دوباره تبدیل به گل شد. 

دیاز در پایان این بازی وقتی از او پرسیده شد گل را تو زدی یا مهدی طارمی گفت: خیلی مهم نیست. فیلم بازی موجود است و مشخص می شود که من زننده این گل بودم یا مهدی طارمی. 

به هر صورت مهدی طارمی در هفته چهارم لیگ برتر پرتغال اولین گل فصل را به ثمر رساند. او شب گذشته و در بازی با آروکا تا لحظه پایان بازی در زمین بود و این نشان می دهد سرمربی پورتو از عملکرد مهاجم تیم ملی فوتبال ایران رضایت کامل دارد. مهدی طارمی تا ساعاتی آینده وارد تهران خواهد شد تا با حضور در اردوی تیم ملی برای بازی با سوریه آماده شود.

تگ ها


پورتو مهدی طارمی فوتبال