گل دیوانه کننده انصاری‌فرد در لیگ اروپا

ستاره ایرانی آ. ا. ک آتن منجر به صعود تیمش به مرحله گروهی لیگ اروپا شد....

به گزارش "ورزش سه"، در چارچوب رقابت‌های مرحله چهارم و پایانی لیگ اروپا، تیم آ. ا. ک آتن یونان که برخلاف سه مسابقه اخیرش کریم انصاری‌فرد را جزو نفرات اصلی نمی‌دید و روی نیمکت داشت، از ساعت ۲۲:۱۵ پنج‌شنبه شب در ورزشگاه اسپیروس لوئیس میزبان تیم ولفسبورگ آلمان بود.

نیمه اول در حالی با برتری یک بر صفر ولفسبورگ آلمان به پایان رسید که یاران انصاری‌فرد یک پنالتی از دست دادند و با شکست به استقبال ۴۵ دقیقه دوم رفتند.

در دقیقه ۶۴ آندره سیموئز گل تساوی آ. ا. ک آتن را برابر ولفسبورگ به ثمر رساند ولی با توجه به اینکه نماینده فوتبال یونان از امتیاز میزبانی بهره می‌برد، در لحظات پایانی با تغییرات هجومی سعی در کسب پیروزی و صعود به مرحله گروهی لیگ اروپا داشت که این اتفاق به شگفت‌انگیزترین شکل ممکن برای آنها رقم خورد.

کریم انصاری‌فرد که در سه بازی گذشته نتوانسته بود گلزنی کند و نمایش قابل توجهی داشته باشد، در دقیقه ۸۷ دیدار با ولفسبورگ، به‌عنوان سومین تعویضی آ. ا. ک آتن وارد زمین شد و با عملکردی فوق‌العاده و در حضور کوتاه مدت توانست درخشان ظاهر شود.

ملی‌پوش ایرانی آ. ا. ک آتن در چهارمین دقیقه وقت‌های تلف شده پاس در عمق از میانه زمین را دریافت کرد و با سرعت و قدرت بدنی بالای خود تا محوطه جریمه ولفسبورگ پیش رفت و با شوت زمینی دقیق که از بین پای مدافع مقابل او عبور کرد، توانست گل دوم و برتری یونانی‌ها را به ثمر رساند.

آ. ا. ک آتن که در دو هفته ابتدایی سوپر لیگ یونان به برتری رسیده و در مرحله قبل پلی‌آف لیگ اروپا نیز سنت‌گالن سوئیس را شکست داده بود، در چهارمین بازی پیاپی فصل جدید هم توانست با درخشش مهاجم ایرانی خود به پیروزی دست پیدا کند و راهی مرحله گروهی فصل ۲۱-۲۰۲۰ لیگ اروپا شود.


انصاری‌فرد حالا با این گل امید زیادی دارد که بتواند جایگاه خود را در ترکیب آ. ا. ک آتن پس بگیرد، به روند گلزنی‌اش ادامه دهد و همانند فصل ۱۸-۲۰۱۷ که در پیراهن المپیاکوس نمایش درخشانی داشت، ستاره تیمش شود؛ سالی که با ۱۷ گل در جایگاه دوم جدول برترین گلزنان قرار گرفت.

تگ ها


آ ا ک آتن کریم انصاری‌فرد یونان